Login to indywidualny identyfikator każdego użytkownika składający się z 10 znaków: 3 liter będących początkiem nazwiska bez polskich znaków oraz 7 cyfr np: dla Jana Kowalskiego login może mieć formę KOW1409871.

Jeżeli nie pamiętasz swojego loginu lub go do tej pory nie otrzymałeś to skorzystaj z funkcji nie znam swojego loginu.

Jeżeli jesteś lub chcesz zostać nowym członkiem PZT i nigdy do tej pory nie korzystałeś z systemów PZT to skorzystaj z opcji rejestracja online. Rejestracja online pozwala złożyć wniosek o przydzielenie dostępu do portalu PZT.

UWAGA. Maile z loginem bądź hasłem mogą „wpadać” do SPAMU. Jeżeli email z loginem nie dociera w ciągu kilku minut to sprawdź folder spam w swoim kliencie pocztowym.
Hasło w połączeniu z loginem pozwala uzyskać dostęp do portalu.

Jeżeli nie pamiętasz swojego hasła lub go do tej pory nie otrzymałeś to skorzystaj z funkcji przypomnij hasło

Jeżeli jesteś lub chcesz zostać nowym członkiem PZT i nigdy do tej pory nie korzystałeś z systemów PZT to skorzystaj z opcji rejestracja online. Rejestracja online pozwala złożyć wniosek o przydzielenie dostępu do portalu PZT.

Po pierwszym logowaniu zalecamy zmienić hasło.

UWAGA. Maile z loginem bądź hasłem mogą „wpadać” do SPAMU. Jeżeli email z hasłem nie dociera w ciągu kilku minut to sprawdź folder spam w swoim kliencie pocztowym.
Dokument uprawniający do gry w Mistrzostwach Polski taki jak:

- Karta Polaka;

- Karta stałego pobytu w Polsce przez okres minimum 36 kolejnych miesięcy;

  • trener PRO - szkoleniowiec o najwyższych kwalifikacjach przygotowany do pracy na wszystkich poziomach zaawansowania, także z zawodnikami profesjonalnymi
  • trener - szkoleniowiec przygotowany do pracy z początkującymi, zaawansowanymi oraz wyczynowymi tenisistami
  • coach - były lub aktualny zawodnik z dużym doświadczeniem na arenie międzynarodowej
  • instruktor - przygotowany do pracy z początkującymi tenisistami - dziećmi, młodzieżą i dorosłymi
  • animator - przygotowany do pracy z początkującymi dziećmi w wieku od 5 do 10 lat
  • sparingpartner - były lub aktualny zawodnik z dużym doświadczeniem na arenie krajowej
  • asystent - przygotowany
  • licencja złota (Mistrza) - minimum 10 lat doświadczenia i wybitne osiągnięcia szkoleniowe
  • licencja srebrna (Eksperta) - minimum 5 lat doświadczenia i znaczące osiągnięcia szkoleniowe
  • licencja brązowa - minimum 2 lata doświadczenia i pierwsze osiągnięcia szkoleniowe
  • licencja podstawowa - szkoleniowiec posiada specjalistyczne wykształcenie
Proszę czekać
Znajdujesz się: Klasyfikacje > Ranking SiA

Ranking SiA

Płeć Gra Kategoria
Województwo Branża Ranking na
ZESTAWIENIE ROCZNE 2018 Seniorzy i Amatorzy
Mężczyźni, gra pojedyncza, Open
 
L.P.Nazwisko, imięLoginRok ur.ITFSuma 10I.T.RTP
1Kocjan BartoszKOC140407719861430.0017-
2Pokrzywnicki MarcinPOK140415419901120.0032-
3Krzysztyński JózefKRZ140735319721120.0013-
4Puk ŁukaszPUK140636519821100.008-
5Nogawka WiktorNOG140854820011040.0021-
6Moczek TomaszMOC140345319931020.006-
7Micher BartoszMIC173665719861020.0011-
8Marzec MateuszMAR140719419881011.0014-
9Wilamowski MichałWIL14235641989981.0010-
10Pająk MichałPAJ14168641985970.0028-
11Słoka MichałSLO14021771987960.0013-
12Karwański KrzysztofKAR14061711974850.0016-
13Kusio KarolKUS17368291981840.0016-
14Chabrowski DamianCHA14028251986840.0017-
15Radecki MichałRAD14034851979790.008-
16Wrzesień LeszekWRZ14037111984771.008-
17Czerepaniak PiotrCZE14079231978761.008-
18Stanek JanuszSTA14023671966760.0025-
19Ciuła PawełCIU17362281988750.0012-
20Duda MaciejDUD14062411983720.006-
21Tor AleksanderTOR14046461954690.0032-
22Andrzejewski MichałAND14234791985652.009-
24Olko PhilippeOLK14013181996623.0011-
25Maziarz PawełMAZ15309731973620.0018-
26Piegdoń MarcinPIE14021661981590.0014-
27Dziura DamianDZI14036181990581.008-
28Gosik MariuszGOS14083591973580.005-
29Pieczyrak PawełPIE14055381989566.006-
30Sobczyk FilipSOB14222911987561.0011-
31Maciejewski KonradMAC14056361993544.0011-
32Szczotka GrzegorzSZC14066011976532.0013-
33Wrona KamilWRO14030241992530.007-
34Bańdo MaciejBAN14059921977530.004-
35Pomierny PawełPOM14010191987497.008-
36Matachowski MichałMAT14040901988451.007-
37Oleksy EdwardOLE14029781971442.0010-
38Marosz KarolMAR16330142001440.0023-
39Lichosik AdamLIC14247181979381.008-
40Muszański BogusławMUS15310031968341.0018-
41Gąsienica-Roj AndrzejGAS14077441972340.004-
42Wrona JakubWRO14288641990333.0016-
43Rewucki BartoszREW14067521984324.009-
44Michalak KarolMIC14199421981320.004-
45Aszyk PawełASZ14035621984310.005-
46Argasiński BartoszARG15300141998310.0019-
47Żak MarcinZAK15315981977300.003-
48Pawlicki PiotrPAW14051591982290.003-
49Kruszelnicki SebastianKRU14138531977290.004-
50Sobczyk TomaszSOB14270511974290.007-
51Pilśniak PawełPIL14075341992287.0010-
52Winiarski WłodzimierzWIN14284101974285.0014-
53Kozłowski MarcinKOZ18379001982260.002-
54Wróblewski MarekWRO18381101983240.002-
55Szymański KrzysztofSZY14232071976231.005-
56Kot GrzegorzKOT14273191990230.003-
57Kwinta MateuszKWI14273501989225.002-
58Bogucki MichałBOG14168871997225.0012-
59Dłużak TomaszDLU14131251985221.006-
60Lisowski WojciechLIS14047251990221.004-
61Banasiewicz TomaszBAN14064011982220.005-
62Nogawka ArkadiuszNOG14132931974214.0013-
63Nogawka NorbertNOG14292071999205.008-
64Rysz AdamRYS15309631990204.0012-
65Jarosz JędrzejJAR14035971994203.009-
66Urbański RafałURB17366441989202.007-
67Bunda SzymonBUN14035671990201.004-
68Jędrzejowski BolesławJED14292051994196.0011-
69Płoszczyca JózefPLO14075871967195.0011-
70Zontek TomaszZON14175491977192.004-
71Parszowski IgorPAR18380411985190.005-
72Bukiewicz MarcinBUK14068481972185.0010-
73Staschinski GrzegorzSTA14059871982180.001-
73Wrzeszcz Sławomir WRZ18380721990180.001-
73Szliep PiotrSZL14148121989180.001-
76Góra TomaszGOR14182421983180.002-
77Pyclik MaurycyPYC14255101979180.006-
78Goruń AdrianGOR14017201988175.0011-
79Golec WojciechGOL15327061957175.0013-
80Górecki TomaszGOR18375721980172.005-
81Molicki JedrzejMOL14027701977171.004-
82Otremba ArturOTR14084751975170.002-
83Samborowski TomaszSAM16330481996162.006-
84Lachowicz Piotr LAC18382071988160.002-
84Modro TomaszMOD16333881986160.002-
84Pasoń JarosławPAS18383191991160.002-
87Fryc WitoldFRY14029901970160.003-
88Karwan MichałKAR17372041979156.0014-
89Samsonowski MichałSAM18388561989150.002-
90Niedźwiedź MaciejNIE16339801991147.0011-
91Kuta Wojciech KUT14068221994145.001-
92Dobosz JarosławDOB14011161971141.005-
93Torzewski JacekTOR14021011969140.003-
94Zapart DariuszZAP14012521985135.009-
95Grzybowski KrzysztofGRZ14084641988132.005-
96Jakliński MaciejJAK14070891983132.004-
97Tkaczewski RafałTKA14053801992131.003-
98Wawrzyniak JakubWAW18379792002130.002-
99Pająk MiłoszPAJ14208551983130.004-
100Kwiatek MaciejKWI14053741992121.002-
101Sawicki WojciechSAW14041441975120.001-
101Leśniewski PrzemysławLES14034651984120.001-
101Tobiański TomaszTOB15305551989120.001-
104Makuch ZiemowitMAK16332911976120.004-
105Jarmułowicz MichałJAR15313221986116.003-
106Paszkowiak MarcinPAS14092031982111.003-
107Wicha PiotrWIC14079471994110.001-
108Dereń MariuszDER14024911971105.006-
109Drotar JanDRO14133591982102.006-
110Zając AdamZAJ18391641989101.004-
111Nowosad JarosławNOW14015341977100.001-
111Ptak BartłomiejPTA14074371973100.001-
113Różałowski PrzemysławROZ18380591983100.002-
113Jaros PiotrJAR14042691974100.002-
113Boroński MichałBOR14029751981100.002-
116Michałkiewicz KarolMIC14275401992100.003-
117Ryś MateuszRYS1402736198992.006-
118Bargieł MarcinBAR1401931198092.004-
119Gacoń MaciejGAC1428448198491.002-
120Guzik AndrzejGUZ1401503195988.0011-
121Wiśniewski JarosławWIS1735963198285.002-
122Ciak BartoszCIA1632969198983.005-
123Fronc MariuszFRO1837513197082.005-
124Fras MarekFRA1404951196782.005-
125Młynarski ArturMLY1838197199481.002-
126Majewski PatrykMAJ1405341199181.002-
127Czerwiński BartoszCZE1425452199481.003-
128Wojtala ArkadiuszWOJ1407452196380.001-
128Sohlich ArkadiuszSOH1635000198180.001-
130Dziukiewicz NorbertDZI1426498197780.002-
131Lewandowski PawełLEW1403132198880.003-
131Woźniak ZbigniewWOZ1838894198280.003-
133Swienton MaciejSWI1405602196976.005-
134Chojenka PiotrCHO1415781198273.005-
135Kużdrzał KrzysztofKUZ1408039195772.004-
136Adamowicz TomaszADA1403800199271.003-
137Piechowiak AndrzejPIE1529294198571.004-
138Przybylski PawełPRZ1417870198070.003-
139Michałowski AleksanderMIC1401267197263.004-
140Kochański MarekKOC1838042199963.005-
141Szamatuła KarolSZA1837603199662.003-
142Chytła PawełCHY1736396198661.003-
143Adamkiewicz JarosławADA1837637197661.002-
143Golba KrzysztofGOL1837700197661.002-
145Nowak WojciechNOW1404486198561.003-
146Bogusz BartekBOG1838053200361.004-
147Bigałowski KrystianBIG1838266197860.001-
147Lewandowski DanielLEW1416404198960.001-
147Beczek KarolBEC1838380198060.001-
147Sobol NorbertSOB1402860197460.001-
151Michalczyk WojciechMIC1406805198060.002-
152Pęzioł MieczysławPEZ1419982195260.001-
152Rączy KrzysztofRAC1423695197060.001-
152Stępień RobertSTE1403768196760.001-
152Konefał AdamKON1417834195760.001-
156Dyrbuś ZbigniewDYR1404293198160.002-
156Koch DariuszKOC1838190197260.002-
156Gawroński MarekGAW1633109198360.002-
156Trybus JacekTRY1402124196260.002-
160Wajgt CezaryWAJ1837677199660.003-
161Gryzło MarcinGRY1634160198157.008-
162Lemiesz ZbigniewLEM1402221196856.002-
163Śpiewak TomaszSPI1633327197455.003-
164Górski ŁukaszGOR1401920199153.005-
165Dąbrowski PiotrDAB1837770198053.005-
166Urbański ZbigniewURB1839163196753.003-
167Marzec MichałMAR1531406200052.003-
167Staniec PiotrSTA1426693196852.003-
169Nowak MaciejNOW1403547197351.002-
169Matras GrzegorzMAT1838470197451.002-
169Dziedzicki TomaszDZI1428409198251.002-
172Juszczak DariuszJUS1403200196550.001-
173Kowalewski JarosławKOW1413444197850.001-
173Szol ZbigniewSZO1427271196350.001-
173Zbożeń MarcinZBO1838165198450.001-
173Różyło Wojciech ROZ1633769199050.001-
173Moczek AndrzejMOC1401106196650.001-
173Galus GrzegorzGAL1406866199450.001-
173Tarapacki PiotrTAR1530257197250.001-
173Sechman Maciej SEC1529354198750.001-
173Zaniewski MarekZAN1405268196650.001-
173Szufnarowski KrzysztofSZU1838114197950.001-
173Osicki DariuszOSI1837660196650.001-
173Gnatowsky WaldemarGNA1404678197550.001-
173Dąbrowski ZbigniewDAB1421837197250.001-
173Misztal EdwinMIS1427203196550.001-
187Tomczak MaciejTOM1837702197650.002-
188Wargin BartoszWAR1405863198350.002-
189Dobrzański BohdanDOB1404711195242.003-
190ZIEMBA MICHAŁZIE1838687198441.002-
191Falarz Paweł FAL1633977198137.008-
192Kołodziej ZbigniewKOL1403285195934.503-
193Kraska MichałKRA1426090198634.006-
194Krukar TomaszKRU1407684198133.004-
195Kłeczek JakubKLE1837697199532.003-
196Bartoszek KamilBAR1407497199332.003-
196Kosowski Maciej KOS1837613199232.003-
198Dyla SebastianDYL1837987198231.002-
199Radwan MateuszRAD1838102199131.002-
200Stefaniak MikołajSTE1838730198631.002-
200Młodawski KarolMLO1424128197831.002-
200Niechciał TomaszNIE1423540197831.002-
203Kaźmierczak CezaryKAZ1838039196631.002-
203Duszowicz PawełDUS1838008200031.002-
203Jopek ZbigniewJOP1735733198031.002-
203Biel WładysławBIE1404525196531.002-
203Wieteska KrzysztofWIE1403726197931.002-
208Osipiuk RafałOSI1837775197530.001-
208Kryger MaciejKRY1422938198930.001-
208Nieśpiał WojciechNIE1426658197030.001-
211Pagieła PrzemysławPAG1838860198530.001-
211Grobelski Radosław GRO1735903197230.001-
211Bednarski MichałBED1428401198130.001-
211Kiełbasa BronisławKIE1426574196330.001-
211Czarnota PawełCZA1405966197730.001-
211Nowak Skrzypek Radosław NOW1837790198530.001-
211Mijalski MariuszMIJ1404204196930.001-
211Gajos ŁukaszGAJ1413179197330.001-
211Czajkowski MaciejCZA1426870197830.001-
211Rozumek MateuszROZ1406683197730.001-
211Parzyński BartoszPAR1401535198630.001-
211Witczak MichałWIT1402463198030.001-
211Ławniczak JakubLAW1633052198630.001-
211Leśniak KrystianLES1737032199230.001-
225Pyrzyński TomaszPAR1530165199030.002-
226Taratajcio MarekTAR1401009195625.002-
227Deręgowski MarekDER1404606197921.002-
227Maciej MateuszMAC1737020199421.002-
229Dzwonowski RadosławDZW1422244198120.001-
229Olk MariuszOLK1418492197120.001-
229Struski Marcin STR1634476197920.001-
229Giętkowski TomaszGIE1401675197720.001-
229Święcicki WiesławSWI1406119196220.001-
229Skrzypczak GrzegorzSKR1415783198320.001-
229Ziemichód LeszekZIE1403229196220.001-
236Sobierajewicz MichałSOB1425514199220.001-
237Samborowski JacekSAM1420335196212.004-
238Klim PiotrKLI1427503197312.004-
239Słupski DanielSLU1838189198711.002-
240Dębowski KamilDEB1633784199911.002-
241Strzępka AdamSTR1417983198111.002-
242Pakosz MichałPAK1736924198111.002-
243Sikorski RyszardSIK1415794195910.001-
243Tymkiewicz PawełTYM1633039197610.001-
243Pac-Pomarnacki PawełPAC1633067198010.001-
243Peron AndrzejPER1530629195110.001-
247Wawrzyniak TomaszWAW183799419717.002-
248Osses KrzysztofOSS153091719806.503-
249Krakowian SebastianKRA140554219735.001-
250Szczepek TomaszSZC173639219844.004-
251Darowski DanielDAR183853819864.005-
252Bucior GrzegorzBUC152982819854.004-
253Osak AdrianOSA183765919923.003-
254Górski AdrianGOR140639519813.003-
255Żołna JanZOL153226619643.003-
255Kozakiewicz KamilKOZ183811919763.003-
255Romanek MateuszROM153110119853.003-
255Gruca LeszekGRU183777119783.003-
259Kania OskarKAN173633720002.002-
260Jaraszek RobertJAR183763819852.002-
260Olesiński MarcinOLE141831019912.002-
260Magdziński KarolMAG183755219882.002-
263Budny MateuszBUD183775120022.002-
263Nowosad WojciechNOW140775619712.002-
263Piasta MariuszPIA141812519732.002-
266Bajer KamilBAJ142612019962.001-
266Bączkowski AdamBAC140685819732.001-
268Janiak KrzysztofJAN153110719702.002-
268Kosior KajetanKOS153184220012.002-
268Wielgosz MarcinWIE183754919752.002-
271Rakoczy PrzemysławRAK183850819802.003-
272Żarczyński TomaszZAR183788619712.004-
273Szendryk MarcinSZE183797819941.001-
274Stuchlik PatrykSTU140223119911.002-
275Mielcarz PawełMIE183777619761.001-
275Gołębiowski TomaszGOL183777819851.001-
275Kryger JakubKRY142734719941.001-
275Siatecki PatrykSIA183809619841.001-
275MIELCARZ PATRYKMIE183778020021.001-
275Czyrek Marcin CZY183812319821.001-
275Daciuk ŁukaszDAC183776420011.001-
275KOPEC LESZEKKOP183845019741.001-
275Mazik MateuszMAZ153075319871.001-
275Wróbel AleksanderWRO183793619791.001-
275Merwart MarekMER183772719861.001-
275Siczek GrzegorzSIC140169019631.001-
275Pietras TomaszPIE141531319801.001-
275MUREK JAKUBMUR183807119961.001-
275Kalemba SebastianKAL183792619751.001-
275Błażewicz MichałBLA141849719851.001-
275Smorczewski JarosławSMO183845519641.001-
275Grzegorzek MateuszGRZ173590419821.001-
275Zalewski WojciechZAL183806720021.001-
275Bobecki TomaszBOB163461119731.001-
275Szmalc PawełSZM142522619861.001-
296Barylski JuliuszBAR140677119911.002-
297Dzieńkowski MarekDZI140191019601.001-
297Jelonek PatrykJEL163304519761.001-
297Uchroński TomaszUCH142151819871.001-
297Straszak PiotrSTR183885719921.001-
297Drobek-Słowik MonikaDRO163306319751.001-
297Karkulewski BartoszKAR183755019751.001-
297Błaszczeć JanuszBLA140610419561.001-
297Krzyżyk JarosławKRZ140651619631.001-
297Tomczyk BogdanTOM142098519661.001-
297Żwierełło RollandZWI141579019611.001-
297Korowczyk RafałKOR141773719751.001-
297Kamiński MariuszKAM142902719761.001-
297Szurlej ZbigniewSZU173605519591.001-
297Szwajda KrzysztofSZW141894719911.001-
297Wasilewski Piotr WAS163383619771.001-
297Skwara MariuszSKW183797619891.001-
297Wawrzyniak TomaszWAW140462419611.001-
297Winkler MichałWIN183822119811.001-
297Zawisz Jakub ZAW183822819951.001-
297Szura JakubSZU183800720021.001-
297Gorczyński GrzegorzGOR183885819751.001-
297Kowaliński JanuszKOW173666119571.001-
297Duda WojciechDUD163306819831.001-
297Rusek PiotrRUS183822619661.001-
297Górecki DanielGOR140547019921.001-
297Sperczyński MariuszSPE141685119801.001-
297Sterkowicz ArkadiuszSTE173612719931.001-
297Owczarek WłodzimierzOWC183811519631.001-
297Urban JarosławURB183814919661.001-
297Obiegło KrzysztofOBI173582819861.001-
297Ortyl MichałORT183789319791.001-
297Bizoń AndrzejBIZ163338919811.001-
297Skrzypczak ArkadiuszSKR163306419721.001-
297Łukaszewicz ArkadiuszLUK140756619751.001-
297Margula ArkadiuszMAR163304619631.001-
297Gałuszka ŁukaszGAL140553619911.001-
297Rychel BłażejRYC163333819661.001-
297Krasicki TomaszKRA163290619591.001-
297Kaliszczak TomaszKAL142436019741.001-
297Staszewski SebastianSTA140244419731.001-
297Kulig JanKUL183799219921.001-
297Warzecha RobertWAR163299119801.001-
339Rybak DawidRYB183783319851.001-
POLSKI ZWIĄZEK TENISOWY
ul. Konduktorska 4 lok.10
(wejście II, piętro V).
00-775 Warszawa
tel. (48-22) 122 12 00, 122 12 01
fax. (48-22) 122 12 11
e-mail: pzt@pzt.pl
Rachunek opłat statutowych: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
17 1600 1374 0003 0057 6053 3150
Rachunek Kolegium Sędziów: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
87 1600 1374 0003 0057 6053 3151
Dane do faktur:
Polski Związek Tenisowy
ul. Konduktorska 4 lok.10
00-775 Warszawa
NIP: 526-21-70-384
Copyright Polski Związek Tenisowy.
All rights reserved
projekt i wykonanie e-ARES Sp. z o.o.
Proszę czekać