Login to indywidualny identyfikator każdego użytkownika składający się z 10 znaków: 3 liter będących początkiem nazwiska bez polskich znaków oraz 7 cyfr np: dla Jana Kowalskiego login może mieć formę KOW1409871.

Jeżeli nie pamiętasz swojego loginu lub go do tej pory nie otrzymałeś to skorzystaj z funkcji nie znam swojego loginu.

Jeżeli jesteś lub chcesz zostać nowym członkiem PZT i nigdy do tej pory nie korzystałeś z systemów PZT to skorzystaj z opcji rejestracja online. Rejestracja online pozwala złożyć wniosek o przydzielenie dostępu do portalu PZT.

UWAGA. Maile z loginem bądź hasłem mogą „wpadać” do SPAMU. Jeżeli email z loginem nie dociera w ciągu kilku minut to sprawdź folder spam w swoim kliencie pocztowym.
Hasło w połączeniu z loginem pozwala uzyskać dostęp do portalu.

Jeżeli nie pamiętasz swojego hasła lub go do tej pory nie otrzymałeś to skorzystaj z funkcji przypomnij hasło

Jeżeli jesteś lub chcesz zostać nowym członkiem PZT i nigdy do tej pory nie korzystałeś z systemów PZT to skorzystaj z opcji rejestracja online. Rejestracja online pozwala złożyć wniosek o przydzielenie dostępu do portalu PZT.

Po pierwszym logowaniu zalecamy zmienić hasło.

UWAGA. Maile z loginem bądź hasłem mogą „wpadać” do SPAMU. Jeżeli email z hasłem nie dociera w ciągu kilku minut to sprawdź folder spam w swoim kliencie pocztowym.
Dokument uprawniający do gry w Mistrzostwach Polski taki jak:

- Karta Polaka;

- Karta stałego pobytu w Polsce przez okres minimum 36 kolejnych miesięcy;

  • trener PRO - szkoleniowiec o najwyższych kwalifikacjach przygotowany do pracy na wszystkich poziomach zaawansowania, także z zawodnikami profesjonalnymi
  • trener - szkoleniowiec przygotowany do pracy z początkującymi, zaawansowanymi oraz wyczynowymi tenisistami
  • coach - były lub aktualny zawodnik z dużym doświadczeniem na arenie międzynarodowej
  • instruktor - przygotowany do pracy z początkującymi tenisistami - dziećmi, młodzieżą i dorosłymi
  • animator - przygotowany do pracy z początkującymi dziećmi w wieku od 5 do 10 lat
  • sparingpartner - były lub aktualny zawodnik z dużym doświadczeniem na arenie krajowej
  • asystent - przygotowany
  • licencja złota (Mistrza) - minimum 10 lat doświadczenia i wybitne osiągnięcia szkoleniowe
  • licencja srebrna (Eksperta) - minimum 5 lat doświadczenia i znaczące osiągnięcia szkoleniowe
  • licencja brązowa - minimum 2 lata doświadczenia i pierwsze osiągnięcia szkoleniowe
  • licencja podstawowa - szkoleniowiec posiada specjalistyczne wykształcenie
Proszę czekać
Znajdujesz się: Klasyfikacje > Ranking SiA

Ranking SiA

Płeć Gra Kategoria
Województwo Branża Ranking na
ZESTAWIENIE ROCZNE 2019 Seniorzy i Amatorzy
Mężczyźni, gra pojedyncza, Open
 
L.P.Nazwisko, imięLoginRok ur.ITFSuma 10I.T.RTP
1Marzec MateuszMAR14071941988195.002-
2Nogawka WiktorNOG14085482001195.002-
3Lachowicz Piotr LAC18382071988160.002-
4Marzec BartłomiejMAR14265131989105.001-
5Duda MaciejDUD14062411983105.001-
6Andrzejewski MichałAND14234791985101.002-
7WDOWIAK TOMASZWDO1426547200494.002-
8Parszowski IgorPAR1838041198582.003-
9Wrona JakubWRO1428864199081.003-
10Aszyk PawełASZ1403562198477.002-
11Pilśniak PawełPIL1407534199270.001-
11Kusio KarolKUS1736829198170.001-
11Micher BartoszMIC1736657198670.001-
14Pawlicki PiotrPAW1405159198270.002-
15Takmadżan ArtemTAK1419976197066.002-
16Oleksy EdwardOLE1402978197160.001-
16Bogucki MichałBOG1416887199760.001-
18Kruszelnicki SebastianKRU1413853197760.002-
19Zontek TomaszZON1417549197755.002-
20Przybylski PawełPRZ1417870198052.002-
21Janeczek GrzegorzJAN1634292199446.001-
21Michalczyk WojciechMIC1406805198046.001-
21Urbański RafałURB1736644198946.001-
24Tomczak MaciejTOM1837702197646.001-
25Tor AleksanderTOR1404646195446.001-
25Sawicki WojciechSAW1404144197546.001-
27Maciej MateuszMAC1737020199445.002-
27Dybka DanielDYB1837854197345.002-
29Goruń AdrianGOR1401720198840.001-
29Rysz AdamRYS1530963199040.001-
29Jędrzejowski BolesławJED1429205199440.001-
32Bartoszek KamilBAR1407497199340.001-
33Dąbrowski ZbigniewDAB1421837197235.001-
34Rybiński WojciechRYB1426752200027.001-
34Rybiński GrzegorzRYB1938089200427.001-
36Fras MarekFRA1404951196723.002-
37Furman MirosławFUR2041096196721.001-
38Kadis JacekKAD2041100196617.002-
38Siek PawełSIE1412859197917.002-
40Marszałek BartoszMAR1938061200316.001-
40Pęzioł MieczysławPEZ1419982195216.001-
42Swienton MaciejSWI140560219698.002-
43Michalczyk JakubMIC141877419826.001-
44Garus SławomirGAR141804219765.001-
45Ptaszyński ZbigniewPTA140454019724.501-
46Sobkowiak RomanSOB193804619923.002-
47Maternik JerzyMAT193800519762.001-
48Konopelski PawełKON204108919752.002-
49Kornacki ŁukaszKOR194103919841.001-
49Kusiak WojciechKUS204125919871.001-
49Gosik MariuszGOS140835919731.001-
49Sakwerda AdamSAK140147919621.001-
49Zbożeń MarcinZBO183816519841.001-
49Pokrzywnicki MarcinPOK140415419901.001-
55Kądziołka jr WitoldKAD183858620011.001-
55Lisowski KarolLIS141866619951.001-
57Wojtanowski AdrianWOJ204111020011.001-
57Oszga AdamOSZ193972719921.001-
57Rybiński BogusławRYB173566519681.001-
57Breśka GrzegorzBRE141464819661.001-
57Zagórowski AndrzejZAG140723019551.001-
57Bandurowski AndrzejBAN152977519541.001-
57Maciej DamianMAC204125119901.001-
57Krakowian SebastianKRA140554219731.001-
57Kłosowski SzymonKLO204124820051.001-
57Dziki ŁukaszDZI204112219761.001-
67Szeliga RobertSZE204109719771.002-
POLSKI ZWIĄZEK TENISOWY
ul. Konduktorska 4 lok.10
(wejście II, piętro V).
00-775 Warszawa
tel. (48-22) 122 12 00, 122 12 01
fax. (48-22) 122 12 11
e-mail: pzt@pzt.pl
Rachunek opłat statutowych: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
17 1600 1374 0003 0057 6053 3150
Rachunek Kolegium Sędziów: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
87 1600 1374 0003 0057 6053 3151
Dane do faktur:
Polski Związek Tenisowy
ul. Konduktorska 4 lok.10
00-775 Warszawa
NIP: 526-21-70-384
Copyright Polski Związek Tenisowy.
All rights reserved
projekt i wykonanie e-ARES Sp. z o.o.
Proszę czekać