Login to indywidualny identyfikator każdego użytkownika składający się z 10 znaków: 3 liter będących początkiem nazwiska bez polskich znaków oraz 7 cyfr np: dla Jana Kowalskiego login może mieć formę KOW1409871.

Jeżeli nie pamiętasz swojego loginu lub go do tej pory nie otrzymałeś to skorzystaj z funkcji nie znam swojego loginu.

Jeżeli jesteś lub chcesz zostać nowym członkiem PZT i nigdy do tej pory nie korzystałeś z systemów PZT to skorzystaj z opcji rejestracja online. Rejestracja online pozwala złożyć wniosek o przydzielenie dostępu do portalu PZT.

UWAGA. Maile z loginem bądź hasłem mogą „wpadać” do SPAMU. Jeżeli email z loginem nie dociera w ciągu kilku minut to sprawdź folder spam w swoim kliencie pocztowym.
Hasło w połączeniu z loginem pozwala uzyskać dostęp do portalu.

Jeżeli nie pamiętasz swojego hasła lub go do tej pory nie otrzymałeś to skorzystaj z funkcji przypomnij hasło

Jeżeli jesteś lub chcesz zostać nowym członkiem PZT i nigdy do tej pory nie korzystałeś z systemów PZT to skorzystaj z opcji rejestracja online. Rejestracja online pozwala złożyć wniosek o przydzielenie dostępu do portalu PZT.

Po pierwszym logowaniu zalecamy zmienić hasło.

UWAGA. Maile z loginem bądź hasłem mogą „wpadać” do SPAMU. Jeżeli email z hasłem nie dociera w ciągu kilku minut to sprawdź folder spam w swoim kliencie pocztowym.
Dokument uprawniający do gry w Mistrzostwach Polski taki jak:

- Karta Polaka;

- Karta stałego pobytu w Polsce przez okres minimum 36 kolejnych miesięcy;

  • trener PRO - szkoleniowiec o najwyższych kwalifikacjach przygotowany do pracy na wszystkich poziomach zaawansowania, także z zawodnikami profesjonalnymi
  • trener - szkoleniowiec przygotowany do pracy z początkującymi, zaawansowanymi oraz wyczynowymi tenisistami
  • coach - były lub aktualny zawodnik z dużym doświadczeniem na arenie międzynarodowej
  • instruktor - przygotowany do pracy z początkującymi tenisistami - dziećmi, młodzieżą i dorosłymi
  • animator - przygotowany do pracy z początkującymi dziećmi w wieku od 5 do 10 lat
  • sparingpartner - były lub aktualny zawodnik z dużym doświadczeniem na arenie krajowej
  • asystent - przygotowany
  • licencja złota (Mistrza) - minimum 10 lat doświadczenia i wybitne osiągnięcia szkoleniowe
  • licencja srebrna (Eksperta) - minimum 5 lat doświadczenia i znaczące osiągnięcia szkoleniowe
  • licencja brązowa - minimum 2 lata doświadczenia i pierwsze osiągnięcia szkoleniowe
  • licencja podstawowa - szkoleniowiec posiada specjalistyczne wykształcenie
Proszę czekać
Znajdujesz się: Klasyfikacje > Ranking SiA

Ranking SiA

Płeć Gra Kategoria
Województwo Branża Ranking na
ZESTAWIENIE ROCZNE 2019 Seniorzy i Amatorzy
Mężczyźni, gra pojedyncza, Open
 
L.P.Nazwisko, imięLoginRok ur.ITFSuma 10I.T.RTP
1Maciejewski KonradMAC140563619931390.0014-
2Pokrzywnicki MarcinPOK140415419901380.0022-
3Wilamowski MichałWIL142356419891375.0010-
4Duda MaciejDUD140624119831141.0011-
5Nogawka WiktorNOG140854820011090.0013-
6Kusio KarolKUS173682919811060.0014-
7Gosik MariuszGOS140835919731040.008-
8Chabrowski DamianCHA140282519861020.0020-
9Marzec MateuszMAR14071941988980.0012-
10Pomierny PawełPOM14010191987940.009-
11Oleksy EdwardOLE14029781971910.009-
12Ciuła PawełCIU17362281988861.0014-
13Andrzejewski MichałAND14234791985852.009-
14Tor AleksanderTOR14046461954780.0020-
15Urbański RafałURB17366441989747.007-
16Kruszelnicki SebastianKRU14138531977730.009-
17Słoka MichałSLO14021771987663.009-
18Darowski DanielDAR18385381986654.0014-
19Parszowski IgorPAR18380411985640.0016-
20Winiarski WłodzimierzWIN14284101974630.0014-
21Szymański KrzysztofSZY14232071976616.0010-
22Olko PhilippeOLK14013181996610.006-
23Wrzesień LeszekWRZ14037111984590.004-
24Gdula Miłosz GDU18385872001581.0017-
25Nowosad WojciechNOW14077561971562.008-
26Puk ŁukaszPUK14063651982540.004-
27Woźniak ZbigniewWOZ18388941982526.007-
28Jaros PiotrJAR14042691974520.007-
29Stanek JanuszSTA14023671966520.0017-
30Sobczyk FilipSOB14222911987511.008-
31Szczotka GrzegorzSZC14066011976511.008-
32Lisowski KarolLIS14186661995511.0012-
33Lewandowski PawełLEW14031321988510.005-
34Bogucki MichałBOG14168871997491.0011-
35Pasoń JarosławPAS18383191991490.005-
36Maziarz PawełMAZ15309731973483.0013-
37Pieczyrak PawełPIE14055381989480.006-
38Jędrzejowski BolesławJED14292051994470.0015-
39Micher BartoszMIC17366571986461.005-
40Kocjan BartoszKOC14040771986451.006-
41Wawrzyniak JakubWAW18379792002451.006-
42Wrzeszcz Sławomir WRZ18380721990420.005-
43Radecki MichałRAD14034851979400.004-
44Górski ŁukaszGOR14019201991392.0012-
45Pawlicki PiotrPAW14051591982370.004-
46Drzazga JarosławDRZ16343591977370.006-
47Wicha PiotrWIC14079471994363.005-
48Chytła PawełCHY17363961986361.005-
49Pyrzyński TomaszPAR15301651990360.009-
50Lewandowski DanielLEW14164041989341.004-
51Dębowski KamilDEB16337841999334.506-
52Zapart DariuszZAP14012521985331.006-
53Marosz KarolMAR16330142001323.007-
54Nowak MaciejNOW14035471973322.005-
55Pająk MichałPAJ14168641985312.006-
56Sobol NorbertSOB14028601974301.004-
57Krzysztyński JózefKRZ14073531972281.004-
58Aszyk PawełASZ14035621984280.004-
59Wrona JakubWRO14288641990275.0015-
60Goruń AdrianGOR14017201988272.008-
61Rejczak JacekREJ14020321978271.004-
62Kądziołka jr WitoldKAD18385862001262.0018-
63Samborowski TomaszSAM16330481996261.006-
64Paszkowski HubertPAS14050191987255.004-
65Karwan MichałKAR17372041979254.0010-
66Stys SimonSTY19393221996252.006-
67Sawicki WojciechSAW14041441975240.004-
68Gawroński MarekGAW16331091983231.006-
69Struski Marcin STR16344761979223.009-
70Wojtowicz AdamWOJ19393141977212.007-
71Chojenka PiotrCHO14157811982211.004-
72Lachowicz Piotr LAC18382071988211.005-
73Góra TomaszGOR14182421983210.003-
74Michalak KarolMIC14199421981202.004-
75Świtaj MichałSWI14084771988190.005-
76Maksymowicz JacekMAK17358841993181.003-
77Kaźmierczak MichałKAZ19397631993180.001-
78Michałowski AleksanderMIC14012671972177.004-
79Wrona KamilWRO14030241992172.006-
80Magdziński KarolMAG18375521988170.002-
81Nogawka ArkadiuszNOG14132931974170.004-
82Jarmułowicz MichałJAR15313221986161.004-
83Giętkowski TomaszGIE14016751977160.003-
84Przybylski WiktorPRZ16329071998145.001-
85Bać MichałBAC14066061992142.007-
86Rozwadowski PawełROZ19399361995142.004-
87Krakowiecki CezaryKRA19394901996141.003-
88Fryc WitoldFRY14029901970134.007-
89Grzybowski PiotrGRZ19394921988131.003-
90Przybylski PawełPRZ14178701980131.005-
91Kmieciński DariuszKMI17362741976131.009-
92Bicki RobertBIC14047071968130.002-
93Grzybowski KrzysztofGRZ14084641988122.004-
94Jarosz JędrzejJAR14035971994122.005-
95Marzec JanMAR19399472003121.004-
96Bartman MaciejBAR18377231981121.004-
97Jędrzejczak BartłomiejJED18386701990120.003-
98Bigałowski KrystianBIG18382661978120.001-
99Michalczyk JakubMIC14187741982120.002-
100Jagiełło AndrzejJAG14045851964120.001-
100Dziedzicki TomaszDZI14284091982120.001-
102Fras MarekFRA14049511967120.004-
103Gnatowsky WaldemarGNA14046781975120.001-
104Dąbrowski ZbigniewDAB14218371972111.004-
105Grabski KacperGRA19382001995111.004-
106Staschinski GrzegorzSTA14059871982110.002-
107Bartoszek KamilBAR14074971993107.0012-
108Niedźwiedź MaciejNIE16339801991104.007-
109Lewicki JanLEW14010961961100.002-
109Piegdoń MarcinPIE14021661981100.002-
111Zbożeń MarcinZBO1838165198494.007-
112Sopala Dariusz MaciejSOP1938160198093.005-
113Guzik AndrzejGUZ1401503195993.006-
114Adamowicz TomaszADA1403800199292.004-
115Pyclik MaurycyPYC1425510197992.009-
116Przygodzki MikołajPRZ1530934199391.002-
117Siperek MarcinSIP1402513199090.001-
117Łaguna PiotrLAG1633137199090.001-
117Malendowicz PawełMAL1939696199890.001-
120Szewczyk AdamSZE1427320197185.005-
121Michalczyk WojciechMIC1406805198084.004-
122Kużdrzał KrzysztofKUZ1408039195784.004-
123Gryzło MarcinGRY1634160198184.006-
123Bucior GrzegorzBUC1529828198584.006-
125Mazurek GrzegorzMAZ1939438197583.005-
126Ortyl MichałORT1837893197983.005-
127Borkowski RafałBOR1413294197583.006-
128Zawadka KarolZAW1405013199381.002-
129Tkaczewski RafałTKA1405380199281.002-
130Lichosik AdamLIC1424718197981.003-
131Dziura DamianDZI1403618199081.004-
132Grodecki JakubGRO1406386199880.001-
132Kotuchna DariuszKOT1401095196180.001-
132Kurek MichałKUR1404391199080.001-
132Wieteska KrzysztofWIE1403726197980.001-
136Cach SebastianCAC1403410198280.003-
137Chanko AdamCHA1939219197680.001-
137Rybicki WaldemarRYB1939939196480.001-
137Duchnowicz ZbigniewDUC1837863198880.001-
140Bargieł MarcinBAR1401931198080.002-
141SAJDAK KRZYSZTOFSAJ1938783197677.009-
142Złotnicki TomaszZLO1837669198371.003-
143Zając AdamZAJ1839164198970.008-
144Małolepszy ŁukaszMAL1938552198370.002-
145Muszański BogusławMUS1531003196865.007-
146Słupski DanielSLU1838189198765.008-
147Kurowski PiotrKUR1938284199462.003-
147Kosowski Maciej KOS1837613199262.003-
147Misztal EdwinMIS1427203196562.003-
150Domagala PiotrDOM1938251200362.004-
151Sterkowicz ArkadiuszSTE1736127199362.004-
152Pająk MiłoszPAJ1420855198361.002-
153Górecki TomaszGOR1837572198061.002-
153Ciak BartoszCIA1632969198961.002-
155Staniec PiotrSTA1426693196861.003-
156Takmadżan ArtemTAK1419976197060.001-
156Pilśniak PawełPIL1407534199260.001-
156Dzieńkowski MarekDZI1401910196060.001-
156Turek SzymonTUR1406001198160.001-
156Wojciechowski RafaelWOJ1939456198960.001-
156Górkier MaciejGOR1403933198560.001-
156Wojtala ArkadiuszWOJ1407452196360.001-
163Ptaśnik MariuszPTA1404800196360.001-
164Mijalski MariuszMIJ1404204196960.002-
165Tomczak MaciejTOM1837702197659.005-
166Wypych TomaszWYP1633813196757.003-
167Swienton MaciejSWI1405602196955.003-
168Bukiewicz MarcinBUK1406848197253.004-
169Wajgt CezaryWAJ1837677199653.004-
170Boiski MichałBOI1938055199552.003-
171Śpiewak TomaszSPI1633327197451.002-
172Pluta DariuszPLU1422354196851.002-
173Stępień RobertSTE1403768196750.001-
173Malawski JanMAL1531767199150.001-
173Barylski JuliuszBAR1406771199150.001-
173Osicki DariuszOSI1837660196650.001-
173Wargin BartoszWAR1405863198350.001-
173Okoń WojciechOKO1837618197850.001-
173Sobczyk TomaszSOB1427051197450.001-
180Karwański KrzysztofKAR1406171197450.003-
180Sperczyński MariuszSPE1416851198050.003-
182Rysz AdamRYS1530963199044.006-
183Maternik JerzyMAT1938005197643.004-
184Kamiński MariuszKAM1429027197641.003-
185Smoła MichałSMO1634025198540.001-
186Nowak-Beskidzki WiesławNOW1837892195640.002-
186Procner DanielPRO1938642199040.002-
188Kozakiewicz KamilKOZ1838119197634.005-
189Płoszczyca JózefPLO1407587196733.004-
190Ptaszyński ZbigniewPTA1404540197231.505-
191Gabiga RadosławGAB1414621198031.002-
192Piasta MariuszPIA1418125197331.002-
193Dłużak TomaszDLU1413125198531.003-
194Niechciał TomaszNIE1423540197831.004-
195Szczęch Andrzej SZC1938957196631.002-
195Koch DariuszKOC1838190197231.002-
197Kołodziej ZbigniewKOL1403285195931.003-
198Urban SylwesterURB1406852196630.001-
198Bączyk ZbigniewBAC1838049196630.001-
198Świątek MarcinSWI1939063198230.001-
198Zmysłowski ArturZMY1408491196730.001-
198Parada MaciejPAR1404566199330.001-
198Olk MariuszOLK1418492197130.001-
198Tobiański TomaszTOB1530555198930.001-
198Gruca LeszekGRU1837771197830.001-
198Potrzebny ArturPOT1736429198130.001-
207przygodzki armandPRZ1837664198224.003-
208Szufnarowski KrzysztofSZU1838114197923.004-
209Rusek PiotrRUS1838226196621.002-
210Piechowiak AndrzejPIE1529294198520.001-
210Michałkiewicz KarolMIC1427540199220.001-
210Witke BartekWIT1736847197520.001-
210Gawlak PiotrGAW1938063196220.001-
210Deręgowski MarekDER1404606197920.001-
210Garus SławomirGAR1418042197620.001-
210Karolewski MarekKAR1939327198320.001-
217Seredyński MarekSER1428064197920.001-
217Wrzoł WojciechWRZ1407924197320.001-
219Drotar JanDRO1413359198218.504-
220Malinka KrzysztofMAL1837865198618.007-
221Osemlak KrzysztofOSE1938557196218.002-
222Grabiński Marek GRA1426636197813.003-
223Rybiński GrzegorzRYB1938089200412.003-
224Kościelny LesławKOS1938987196410.0010-
225Płonka JacekPLO1938484198010.001-
225Olejczyk PrzemyslawOLE1938336198910.001-
225Niejedli KrzysztofNIE1407313195310.001-
228Dybek KonradDYB193864119709.002-
228Tlaga LesławTLA142806519739.002-
230Rogowski ZdzisławROG193927619519.004-
231Pękala MarcinPEK183807019788.001-
232Pękala Łukasz PEK173803419827.002-
233Bączkowski AdamBAC140685819736.001-
233Urbańczyk RobertURB140629019946.001-
235Rybiński BogusławRYB173566519686.003-
236Krakowian SebastianKRA140554219736.002-
237Gustaw FilipGUS193969120036.006-
238Wrzoł MaksymilianWRZ141234320046.001-
238Nawrot AndrzejNAW193902319746.001-
240Mazur SławomirMAZ183784019655.001-
241Kochański MarekKOC183804219995.005-
242Kaliszczak TomaszKAL142436019744.501-
243Makowski WojciechMAK193924619684.005-
244Rakoczy PrzemysławRAK183850819804.002-
245Kubica MichałKUB142803619844.001-
246Krasicki TomaszKRA163290619593.501-
247Osses KrzysztofOSS153091719803.003-
248Marszałek BartoszMAR193806120033.003-
248Lecht ŁukaszLEC183767819843.003-
250Wysocki BartoszWYS193802219883.002-
251Trębacz Marcin TRE193895319823.003-
252Czyż RadosławCZY193826119882.002-
253Polak AndrzejPOL193935619582.001-
254ŚMIETANKA MARIUSZSMI193926119732.002-
254Brzeziński MarcinBRZ153080219772.002-
254Chocimko MichałCHO173639819872.002-
254Grobelski Radosław GRO173590319722.002-
254Iszczek PiotrISZ140771519702.002-
254Gacoń MaciejGAC142844819842.002-
260Dereń MariuszDER140249119712.002-
261Cioch PiotrCIO193862419852.003-
262Miężalski HubertMIE173584719922.001-
263Falarz Paweł FAL163397719812.002-
263Poddębniak Tadeusz SebastianPOD193895120012.002-
263Duszyński MaciejDUS193969020032.002-
263Urbańczyk SławomirURB183858419792.002-
263Korbiński KrzysztofKOR193929519852.002-
268Gałuszka OskarGAL140484319772.003-
268Golec WojciechGOL153270619572.003-
270Argasiński BartoszARG153001419982.004-
271Wieczorek FilipWIE193969519881.001-
271Fąfara RafałFAF140197719911.001-
271Grodziski RafałGRO173672919741.001-
271Plak MikołajPLA140924420001.001-
271Stuchlik PatrykSTU140223119911.001-
276Medyński WojciechMED183785519971.003-
277Dobosz JarosławDOB140111619711.001-
277Pawlaczyk LeszekPAW140816519631.001-
277Krzentowski MikołajKRZ193970120011.001-
277Rewucki BartoszREW140675219841.001-
277Shved MaryanSHV193993819781.001-
277Kowal JacekKOW140751219661.001-
277Muzykiewicz Paweł MUZ183790919821.001-
277Gajek MaciejGAJ193918019941.001-
277Mikołajczyk AdrianMIK153243019931.001-
277Kozłowski MarcinKOZ183790019821.001-
277DĄBROWSKI PAWEŁDAB183757419831.001-
277Dzwonowski RadosławDZW142224419811.001-
277Krawczyk FilipKRA193884519951.001-
277Król Robert KRO193991019731.001-
277Lipigórski TomaszLIP183860519701.001-
292Marciniec PatrykMAR193996220031.001-
292Jasiak Cezary JAS140286719631.001-
292Bizoń AndrzejBIZ163338919811.001-
292Śmiałkowski RemigiuszSMI153091919811.001-
292Sętowski TomaszSET193948219611.001-
292Nogala KrzysztofNOG141473919591.001-
292Czarnota PawełCZA140596619771.001-
292Wawrzyniak TomaszWAW183799419711.001-
292Górecki DanielGOR140547019921.001-
292Latos BartoszLAT183792219831.001-
292Kiełb DariuszKIE140679619721.001-
292Sobierajewicz MichałSOB142551419921.001-
292Bestian SławomirBES141939519731.001-
292Wasilewicz GrzegorzWAS141896719611.001-
292Zochniak RobertZOC140134519661.001-
292Marzec MichałMAR153140620001.001-
292Pysz OlafPYS163319219751.001-
292Baszak PrzemysławBAS193952019821.001-
292Kaszubowski MirosławKAS153090519621.001-
292Torzewski JacekTOR140210119691.001-
292Jaros MateuszJAR140250619971.001-
292Gosik MateuszGOS141856619941.001-
292Dąbrowski Marcin DAB193914319981.001-
315Galus PiotrGAL193864319861.001-
POLSKI ZWIĄZEK TENISOWY
ul. Konduktorska 4 lok.10
(wejście II, piętro V).
00-775 Warszawa
tel. (48-22) 122 12 00, 122 12 01
fax. (48-22) 122 12 11
e-mail: pzt@pzt.pl
Rachunek opłat statutowych: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
17 1600 1374 0003 0057 6053 3150
Rachunek Kolegium Sędziów: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
87 1600 1374 0003 0057 6053 3151
Dane do faktur:
Polski Związek Tenisowy
ul. Konduktorska 4 lok.10
00-775 Warszawa
NIP: 526-21-70-384
Copyright Polski Związek Tenisowy.
All rights reserved
projekt i wykonanie e-ARES Sp. z o.o.
Proszę czekać