Login to indywidualny identyfikator każdego użytkownika składający się z 10 znaków: 3 liter będących początkiem nazwiska bez polskich znaków oraz 7 cyfr np: dla Jana Kowalskiego login może mieć formę KOW1409871.

Jeżeli nie pamiętasz swojego loginu lub go do tej pory nie otrzymałeś to skorzystaj z funkcji nie znam swojego loginu.

Jeżeli jesteś lub chcesz zostać nowym członkiem PZT i nigdy do tej pory nie korzystałeś z systemów PZT to skorzystaj z opcji rejestracja online. Rejestracja online pozwala złożyć wniosek o przydzielenie dostępu do portalu PZT.

UWAGA. Maile z loginem bądź hasłem mogą „wpadać” do SPAMU. Jeżeli email z loginem nie dociera w ciągu kilku minut to sprawdź folder spam w swoim kliencie pocztowym.
Hasło w połączeniu z loginem pozwala uzyskać dostęp do portalu.

Jeżeli nie pamiętasz swojego hasła lub go do tej pory nie otrzymałeś to skorzystaj z funkcji przypomnij hasło

Jeżeli jesteś lub chcesz zostać nowym członkiem PZT i nigdy do tej pory nie korzystałeś z systemów PZT to skorzystaj z opcji rejestracja online. Rejestracja online pozwala złożyć wniosek o przydzielenie dostępu do portalu PZT.

Po pierwszym logowaniu zalecamy zmienić hasło.

UWAGA. Maile z loginem bądź hasłem mogą „wpadać” do SPAMU. Jeżeli email z hasłem nie dociera w ciągu kilku minut to sprawdź folder spam w swoim kliencie pocztowym.
Dokument uprawniający do gry w Mistrzostwach Polski taki jak:

- Karta Polaka;

- Karta stałego pobytu w Polsce przez okres minimum 36 kolejnych miesięcy;

  • trener PRO - szkoleniowiec o najwyższych kwalifikacjach przygotowany do pracy na wszystkich poziomach zaawansowania, także z zawodnikami profesjonalnymi
  • trener - szkoleniowiec przygotowany do pracy z początkującymi, zaawansowanymi oraz wyczynowymi tenisistami
  • coach - były lub aktualny zawodnik z dużym doświadczeniem na arenie międzynarodowej
  • instruktor - przygotowany do pracy z początkującymi tenisistami - dziećmi, młodzieżą i dorosłymi
  • animator - przygotowany do pracy z początkującymi dziećmi w wieku od 5 do 10 lat
  • sparingpartner - były lub aktualny zawodnik z dużym doświadczeniem na arenie krajowej
  • asystent - przygotowany
  • licencja złota (Mistrza) - minimum 10 lat doświadczenia i wybitne osiągnięcia szkoleniowe
  • licencja srebrna (Eksperta) - minimum 5 lat doświadczenia i znaczące osiągnięcia szkoleniowe
  • licencja brązowa - minimum 2 lata doświadczenia i pierwsze osiągnięcia szkoleniowe
  • licencja podstawowa - szkoleniowiec posiada specjalistyczne wykształcenie
Proszę czekać
Znajdujesz się: Klasyfikacje > Ranking SiA

Ranking SiA

Płeć Gra Kategoria
Województwo Branża Ranking na
ZESTAWIENIE ROCZNE 2020 Seniorzy i Amatorzy
Mężczyźni, gra pojedyncza, Open
 
L.P.Nazwisko, imięLoginRok ur.ITFSuma 10I.T.RTP
1Kopycki KamilKOP204190119871008.0013-
2Marzec MateuszMAR14071941988781.0010-
3Jędrzejczak BartłomiejJED18386701990736.004-
4Wrzesień LeszekWRZ14037111984636.006-
5Sobczyk FilipSOB14222911987621.009-
6Parszowski IgorPAR18380411985493.0017-
7Wrona JakubWRO14288641990475.0017-
8Wdowiak TomaszWDO14265472004464.0012-
9Sekuła MichałSEK14133191988436.004-
10Stempień KrzysztofSTE20424501992430.003-
11Micher BartoszMIC17366571986410.005-
12Parzyński BartoszPAR14015351986385.004-
13Kruszelnicki SebastianKRU14138531977375.008-
14Słoka MichałSLO14021771987368.009-
15Przybylski WiktorPRZ16329071998360.004-
16Janeczek GrzegorzJAN16342921994360.0013-
17Kwiatek MaciejKWI14053741992359.005-
18Andrzejewski MichałAND14234791985347.006-
19Szyca IgnacySZY14083481995331.002-
20Chabrowski DamianCHA14028251986321.0010-
21Pomierny PawełPOM14010191987318.007-
22Wicha PiotrWIC14079471994317.005-
23Duda MaciejDUD14062411983315.004-
24Olesiński MarcinOLE14183101991301.004-
25Przybyszewski AdamPRZ18382081984300.001-
26Lachowicz Piotr LAC18382071988298.006-
27Maciejewski KonradMAC14056361993294.004-
28Bartoszek KamilBAR14074971993291.0014-
29Kusio KarolKUS17368291981281.005-
30Zontek TomaszZON14175491977276.009-
31Sztangret MirosławSZT20423401978272.004-
32Dębowski KamilDEB16337841999267.006-
33Wawrzyniak JakubWAW18379792002259.007-
34Ciuła PawełCIU17362281988257.0010-
35Przybylski PawełPRZ14178701980248.005-
36Aszyk PawełASZ14035621984243.004-
37Jaros PiotrJAR14042691974241.004-
38Demitrewicz WojciechDEM18385221985240.001-
39Nogawka WiktorNOG14085482001232.005-
40Gosik MariuszGOS14083591973229.005-
41Wyrebski BartłomiejWYR20415361982229.004-
42Bilicki PawełBIL20417151989226.003-
43Zarzycki TomaszZAR20415011973225.002-
44Maciej MateuszMAC17370201994225.008-
45Różyło Wojciech ROZ16337691990222.003-
46Budziak SzymonBUD20413172001217.004-
47Piórek ŁukaszPIO18382081982212.004-
48Bogucki MichałBOG14168871997210.006-
49Staschinski GrzegorzSTA14059871982209.003-
50Pyrzyński TomaszPAR15301651990206.006-
51Baszak PrzemysławBAS19395201982203.008-
52Wilamowski MichałWIL14235641989202.003-
53Lichosik AdamLIC14247181979187.003-
54Takmadżan ArtemTAK14199761970186.0010-
55Giętkowski TomaszGIE14016751977185.006-
56Pawlicki PiotrPAW14051591982176.004-
57Szymański KrzysztofSZY14232071976172.005-
58Medyński WojciechMED18378551997171.003-
59Turzański PawełTUR14268481988160.002-
60Grzywocz JerzyGRZ18380461963160.001-
61Matachowski MichałMAT14040901988159.003-
62Lewandowski DanielLEW14164041989159.003-
63Pietrasiak KarolPIE14028861992158.005-
64Urbański RafałURB17366441989152.003-
65Sobol NorbertSOB14028601974151.002-
66Wrona KamilWRO14030241992151.003-
67Dybka DanielDYB18378541973151.008-
68Muzykiewicz Paweł MUZ18379091982148.006-
69Fras MarekFRA14049511967147.005-
70Goruń AdrianGOR14017201988142.005-
71Zając AdamZAJ18391641989141.0010-
72Gacoń MaciejGAC14284481984138.003-
73Pyclik MaurycyPYC14255101979137.004-
74Radecki MichałRAD14034851979136.003-
75Andrysiak PrzemysławAND19392811976131.003-
76Lewandowski PawełLEW14031321988131.003-
77Lipka PawełLIP20420971985126.002-
78Dąbrowski ZbigniewDAB14218371972125.006-
79Pokrywka MarekPOK14071481984120.001-
80Budziak Beniamin BUD14039571974120.001-
81Jędrzejowski BolesławJED14292051994110.002-
81Rysz AdamRYS15309631990110.002-
83Drogosz RafałDRO18377261987106.002-
84Mozdzanowski KrystianMOZ18377251993106.002-
85Marzec BartłomiejMAR14265131989106.002-
86Krzyszkowski TomaszKRZ20420281988105.001-
87Piotrowski ŁukaszPIO14073961980105.001-
88Hakuba JerzyHAK14039821962100.001-
89Szczuciński DariuszSZC20412601975100.005-
90Szczepek TomaszSZC1736392198499.002-
91Chojenka PiotrCHO1415781198294.004-
92Nowak MaciejNOW1403547197393.003-
93Michalak KarolMIC1419942198192.002-
94Malendowicz PawełMAL1939696199890.001-
94Waśkiel TomaszWAS2042160199190.001-
96Knap MaciejKNA2041804197987.003-
97Chytła PawełCHY1736396198686.504-
98Pallach RadekPAL2041888197285.003-
99Jarmułowicz MichałJAR1531322198682.003-
100Mietkiewicz MaciejMIE1412627198880.001-
101Olk MariuszOLK1418492197180.002-
102Argasiński BartoszARG1530014199879.004-
103Wojtanowski AdrianWOJ2041110200174.006-
104Skała PiotrSKA2041574200073.004-
104Grabiński Marek GRA1426636197873.004-
106Tor AleksanderTOR1404646195473.002-
107Tkaczewski RafałTKA1405380199272.003-
108Pilśniak PawełPIL1407534199272.004-
109Krakowiecki CezaryKRA1939490199672.003-
110Potrzebny ArturPOT1736429198172.002-
111Jaśniewicz MichałJAS1938321198571.002-
111Dłużak TomaszDLU1413125198571.002-
111Błażewicz MichałBLA1418497198571.002-
114Dziura DamianDZI1403618199071.003-
115Cieluch ArkadiuszCIE1403759198171.001-
116Furman MirosławFUR2041096196771.005-
117Kmieciński DariuszKMI1736274197670.5010-
118Nowak WojciechNOW1405449197970.001-
118Jobczyk WojciechJOB1938480199270.001-
118Janowski RafalJAN2041836198070.001-
121Darowski DanielDAR1838538198670.001-
122Szeliga RobertSZE2041097197768.009-
123Struski Marcin STR1634476197967.002-
124Tor Michał TOR1428928197967.003-
125Skurski KrzysztofSKU1838390197965.003-
126Stys SimonSTY1939322199664.005-
127Wierzgacz Stanisław WIE2041085198563.0010-
128Goliński JakubGOL2042962198462.002-
128Kleczewski MaciejKLE1421834197862.002-
130Lecht ŁukaszLEC1837678198462.003-
131Garus SławomirGAR1418042197662.004-
132Łaguna PiotrLAG1633137199061.002-
133Sułek GrzegorzSUL1939168197960.001-
133Marciniak JacekMAR2042319199060.001-
135Olko PhilippeOLK1401318199660.002-
136Jurczyk DanielJUR2042901199560.001-
136Lubos TomaszLUB1838386197160.001-
136Oleksy EdwardOLE1402978197160.001-
136Łukaszewski DariuszLUK1407557196560.001-
136Kapkowski MarekKAP1405056196660.001-
141Ciak BartoszCIA1632969198960.001-
142Rybiński GrzegorzRYB1938089200458.002-
143Leszkiewicz MarekLES2041694198156.005-
144Wojsyk LukasWOJ1939968199953.001-
144Puk ŁukaszPUK1406365198253.001-
146Szczotka GrzegorzSZC1406601197653.002-
147przygodzki armandPRZ1837664198253.003-
148Michalczyk WojciechMIC1406805198049.004-
149Kadis JacekKAD2041100196649.004-
150Nowak MaxNOW2042184200548.003-
151Maternik JerzyMAT1938005197648.002-
152Sukiennik MichałSUK2041712198247.002-
153Bielecki BartłomiejBIE2042347199546.001-
153Jabłoński MaciejJAB2042105199046.001-
153Drotar JanDRO1413359198246.001-
153Ptak Bartłomiej PTA1529781198146.001-
153LUDWIKIEWICZ AdrianLUD2042468197746.001-
153Bartkowiak MironBAR2041746198446.001-
153Mróz Bartosz Jakub MRO2042420200346.001-
160Szatkowski KacperSZA1940985199946.002-
160Sokólski JakubSOK2041904198346.002-
162Kałdoński BartoszKAL2042437198946.001-
162Tomczak MaciejTOM1837702197646.001-
164Sawicki WojciechSAW1404144197546.001-
165Lisowski WojciechLIS1404725199045.001-
166Bać MichałBAC1406606199244.005-
167Wojtowicz AdamWOJ1939314197744.008-
168Folfas Andrzej FOL2041050197642.002-
169Wojciechowski JakubWOJ1531556199641.002-
170Kurowski PiotrKUR1938284199441.002-
170Malawski JanMAL1531767199141.002-
172Fryc WitoldFRY1402990197041.002-
173Dańczak JakubDAN2041065200040.001-
173Grzegorzek MateuszGRZ1735904198240.001-
175Sakwerda JacekSAK1405125196140.001-
175Pineles JarosławPIN1416826197540.001-
175Tlaga LesławTLA1428065197340.001-
175Wróblewski MarekWRO1838110198340.001-
175Rogowski TadeuszROG1427493196740.001-
175Ciszewski SebastianCIS1838385197040.001-
181Stochaj MarekSTO1423584197040.001-
182Boiski MichałBOI1938055199538.001-
183Skała BartoszSKA2042247200237.003-
184Siek PawełSIE1412859197937.005-
185Witke BartekWIT1736847197536.002-
186Słoka JakubSLO2042206198935.001-
186Dłuski PawełDLU2043018199435.001-
188Tymkiewicz PawełTYM1633039197635.001-
189Rogus MiłoszROG1938482200434.002-
190Ptaszyński ZbigniewPTA1404540197233.504-
191Pokrzywnicki MarcinPOK1404154199033.004-
192Makowski WojciechMAK1939246196833.004-
193Takmadżan AramTAK1404553199833.003-
194Duda WojciechDUD1633068198332.003-
195Stypa FilipSTY1407352199532.002-
196Lewicki StanisławLEW1420757198531.001-
197Wieczorek RyszardWIE2042054196231.001-
198Mocoń MarianMOC1402741195231.001-
199Kościelny LesławKOS1938987196430.005-
200Kubica MichałKUB1428036198427.001-
201Cach SebastianCAC1403410198227.001-
201Rybiński WojciechRYB1426752200027.001-
201Kużdrzał KrzysztofKUZ1408039195727.001-
204Micał AlfredMIC2042019196426.003-
205Bargieł MarcinBAR1401931198026.003-
206Kozakiewicz KamilKOZ1838119197625.005-
207Kowal JacekKOW1407512196624.001-
208Dziki ŁukaszDZI2041122197624.005-
209Dzwonowski RadosławDZW1422244198122.002-
210Koch DariuszKOC1838190197222.002-
211Marszałek BartoszMAR1938061200321.006-
212Sycz MichalSYC2041795198121.008-
213Dyla SebastianDYL1837987198221.002-
214Krakowian SebastianKRA1405542197321.002-
215Napora DariuszNAP1634384196020.001-
215Koczyba CzesławKOC1838378196220.001-
215Francik AdamFRA1838490196520.001-
215Dziuba TomaszDZI1838507197320.001-
215Rams PawełRAM1423448196520.001-
220Piasta MariuszPIA1418125197319.003-
221Skwarek MarcinSKW1938337197718.001-
221Gabryszak CezaryGAB2041077197218.001-
223Gumuliński JakubGUM1404921198318.001-
224Cyzio PiotrCYZ1837989198218.001-
224Ortyl MichałORT1837893197918.001-
226Dereń MariuszDER1402491197117.002-
226Gąbka DariuszGAB1407796196217.002-
228Pęzioł MieczysławPEZ1419982195217.002-
229Odoj WiktorODO2042034195216.001-
229Michałowski MarekMIC1403369195116.001-
229Mościński BronisławMOS1938198195716.001-
229Pasieka ArkadiuszPAS1838474197316.001-
233Dobosz LeszekDOB1426900196416.001-
234Hałubiec DariuszHAL1838444196414.001-
234Chudzik StanisławCHU1838368196414.001-
234Wieczorek Bartosz WIE1838396198014.001-
234Zasadzień ZiemowitZAS2041069197214.001-
238Mikolasek DariuszMIK1838373197212.001-
239Konopelski PawełKON2041089197510.0011-
240Słupski DanielSLU183818919879.008-
241Henschke AdamHEN204296419838.503-
242Sobkowiak RomanSOB193804619928.005-
243Swienton MaciejSWI140560219698.002-
244Mietła MichałMIE204305119977.003-
245Michalczyk JakubMIC141877419826.002-
246Maciej DamianMAC204125119906.006-
247Kłosowski SzymonKLO204124820056.006-
248Dębski KrzysztofDEB204206819905.502-
249Adamkiewicz PawełADA193912619863.003-
250Kłeczek JakubKLE183769719952.002-
251Czajkowski AdrianCZA204233619882.002-
252Hys BartoszHYS204211119822.002-
253Chwiałkowski PawełCHW140770619902.003-
254Kokociński ArkadiuszKOK204206419732.002-
254Gniaź DanielGNI142796819852.002-
254Lisowski KarolLIS141866619952.002-
254Misiaszek KacperMIS204262120002.002-
254Kądziołka jr WitoldKAD183858620012.002-
259Śpiewak TomaszSPI163332719742.001-
259Kaliszczak TomaszKAL142436019742.001-
259Rogowski ZdzisławROG193927619512.001-
259Siewierski MarcinSIE193984119942.001-
263Gustaw FilipGUS193969120032.002-
263Jopek ZbigniewJOP173573319802.002-
265Rozwadowski PawełROZ193993619952.006-
266Świątek MarcinSWI193906319822.002-
267Miś RomanMIS204170319772.002-
268Zagórowski AndrzejZAG140723019552.002-
268Breśka GrzegorzBRE141464819662.002-
270Bejster JakubBEJ204232919981.001-
270Siperek MarcinSIP140251319901.001-
270Wójciak MaciejWOJ140810720001.001-
270Morawski MarcinMOR140639419981.001-
270Magdziński KarolMAG183755219881.001-
270Kryger JakubKRY142734719941.001-
276Królak LeszekKRO204305719891.001-
276Włoczka MarcinWLO204233219791.001-
276Wieczorek FilipWIE193969519881.001-
276Szajna JanuszSZA140282619771.001-
276Zborowski MarcinZBO204243019791.001-
276Grubecki Mateusz GRU204296119891.001-
276Pietrzak AleksPIE163336920031.001-
276Kasica MarcinKAS173766019851.001-
276Mojsiewicz Jan MOJ204180520001.001-
276Urbański JakubURB204225119971.001-
276Dmoch AndrzejDMO140750919721.001-
276Wiśniewski SzymonWIS140673819821.001-
276Romański MichałROM142755320021.001-
276Adamowicz TomaszADA140380019921.001-
276Soboń AdamSOB142507919831.001-
276Brusiło PiotrBRU204120719821.001-
276Gryzło MarcinGRY163416019811.001-
276Ignatowski MarcinIGN193973519781.001-
276Nieroda JarekNIE183836719881.001-
276Kornacki ŁukaszKOR194103919841.001-
276Grubecki PawełGRU204294819881.001-
276Zbożeń MarcinZBO183816519841.001-
276Lewandowski DariuszLEW142188019761.001-
276Stegienta MarekSTE204202319831.001-
276Kozanecki KrzysztofKOZ204266619931.001-
276Kusiak WojciechKUS204125919871.001-
276Królik MichałKRO204248119761.001-
276Sakwerda AdamSAK140147919621.001-
276Czujko DamianCZU141856419901.001-
276Stanek JanuszSTA140236719661.001-
306Kowalski BłażejKOW140482519881.002-
306Sobczyk TomaszSOB142705119741.002-
306Chromiński RafałCHR193824819821.002-
306Chmielewski ŁukaszCHM204282319941.002-
310Wiśniewski SergiuszWIS163438019751.001-
310Ptak BartłomiejPTA140743719731.001-
310Kliber RobertKLI204193619791.001-
310Wolnik RafałWOL204235119741.001-
310Czyszczoń Jan CZY204190219691.001-
310Wiśniewski SzymonWIS204228019951.001-
310Malinka KrzysztofMAL183786519861.001-
310Smoliga JakubSMO204207819771.001-
310Jagodziński RomanJAG204170519761.001-
310Zdybski JacekZDY204168119761.001-
310Woźniak ZbigniewWOZ183889419821.001-
310Szewczyk AdamSZE142732019711.001-
310Kubik BogdanKUB204270919761.001-
310Wrzoł MaksymilianWRZ141234320041.001-
324ŚMIETANKA MARIUSZSMI193926119731.002-
324Urbańczyk SławomirURB183858419791.002-
326Ozga JaroslawOZG193933019671.001-
326Oszga AdamOSZ193972719921.001-
326Rybiński BogusławRYB173566519681.001-
326Konefał AdamKON141783419571.001-
326Wawrzyniak TomaszWAW183799419711.001-
326Borkowski JacekBOR204142819671.001-
326Stępień RobertSTE140376819671.001-
326Roman JakubROM204128820021.001-
334Żak DariuszZAK163477719801.002-
335Bandurowski AndrzejBAN152977519541.003-
336Płoszczyca JózefPLO140758719671.001-
336Staszewski SebastianSTA140244419731.001-
336Fryc DariuszFRY204157919801.001-
POLSKI ZWIĄZEK TENISOWY
ul. Konduktorska 4 lok.10
(wejście II, piętro V).
00-775 Warszawa
tel. (48-22) 122 12 00, 122 12 01
fax. (48-22) 122 12 11
e-mail: pzt@pzt.pl
Rachunek opłat statutowych: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
17 1600 1374 0003 0057 6053 3150
Rachunek Kolegium Sędziów: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
87 1600 1374 0003 0057 6053 3151
Dane do faktur:
Polski Związek Tenisowy
ul. Konduktorska 4 lok.10
00-775 Warszawa
NIP: 526-21-70-384
Copyright Polski Związek Tenisowy.
All rights reserved
projekt i wykonanie e-ARES Sp. z o.o.
Proszę czekać