Login to indywidualny identyfikator każdego użytkownika składający się z 10 znaków: 3 liter będących początkiem nazwiska bez polskich znaków oraz 7 cyfr np: dla Jana Kowalskiego login może mieć formę KOW1409871.

Jeżeli nie pamiętasz swojego loginu lub go do tej pory nie otrzymałeś to skorzystaj z funkcji nie znam swojego loginu.

Jeżeli jesteś lub chcesz zostać nowym członkiem PZT i nigdy do tej pory nie korzystałeś z systemów PZT to skorzystaj z opcji rejestracja online. Rejestracja online pozwala złożyć wniosek o przydzielenie dostępu do portalu PZT.

UWAGA. Maile z loginem bądź hasłem mogą „wpadać” do SPAMU. Jeżeli email z loginem nie dociera w ciągu kilku minut to sprawdź folder spam w swoim kliencie pocztowym.
Hasło w połączeniu z loginem pozwala uzyskać dostęp do portalu.

Jeżeli nie pamiętasz swojego hasła lub go do tej pory nie otrzymałeś to skorzystaj z funkcji przypomnij hasło

Jeżeli jesteś lub chcesz zostać nowym członkiem PZT i nigdy do tej pory nie korzystałeś z systemów PZT to skorzystaj z opcji rejestracja online. Rejestracja online pozwala złożyć wniosek o przydzielenie dostępu do portalu PZT.

Po pierwszym logowaniu zalecamy zmienić hasło.

UWAGA. Maile z loginem bądź hasłem mogą „wpadać” do SPAMU. Jeżeli email z hasłem nie dociera w ciągu kilku minut to sprawdź folder spam w swoim kliencie pocztowym.
Dokument uprawniający do gry w Mistrzostwach Polski taki jak:

- Karta Polaka;

- Karta stałego pobytu w Polsce przez okres minimum 36 kolejnych miesięcy;

  • trener PRO - szkoleniowiec o najwyższych kwalifikacjach przygotowany do pracy na wszystkich poziomach zaawansowania, także z zawodnikami profesjonalnymi
  • trener - szkoleniowiec przygotowany do pracy z początkującymi, zaawansowanymi oraz wyczynowymi tenisistami
  • coach - były lub aktualny zawodnik z dużym doświadczeniem na arenie międzynarodowej
  • instruktor - przygotowany do pracy z początkującymi tenisistami - dziećmi, młodzieżą i dorosłymi
  • animator - przygotowany do pracy z początkującymi dziećmi w wieku od 5 do 10 lat
  • sparingpartner - były lub aktualny zawodnik z dużym doświadczeniem na arenie krajowej
  • asystent - przygotowany
  • licencja złota (Mistrza) - minimum 10 lat doświadczenia i wybitne osiągnięcia szkoleniowe
  • licencja srebrna (Eksperta) - minimum 5 lat doświadczenia i znaczące osiągnięcia szkoleniowe
  • licencja brązowa - minimum 2 lata doświadczenia i pierwsze osiągnięcia szkoleniowe
  • licencja podstawowa - szkoleniowiec posiada specjalistyczne wykształcenie
Proszę czekać
Znajdujesz się: Klasyfikacje > Ranking SiA

Ranking SiA

Płeć Gra Kategoria
Województwo Branża Ranking na
ZESTAWIENIE ROCZNE 2021 Seniorzy i Amatorzy
Mężczyźni, gra pojedyncza, Open
 
L.P.Nazwisko, imięLoginRok ur.ITFSuma 10I.T.RTP
1Wrzesień LeszekWRZ140371119841610.0015-
2Kopycki KamilKOP204190119871065.0013-
3Medyński WojciechMED18378551997738.0011-
4Janeczek GrzegorzJAN16342921994711.0014-
5Przybylski WiktorPRZ16329071998696.008-
6Słoka MichałSLO14021771987617.5011-
7Wilamowski MichałWIL14235641989483.004-
8Parszowski IgorPAR18380411985482.5016-
9Zając AdamZAJ18391641989455.008-
10Wojtowicz AdamWOJ19393141977448.007-
11Wawrzyniak JakubWAW18379792002447.006-
12Wrona JakubWRO14288641990423.0012-
13Kwiatek MaciejKWI14053741992421.006-
14Baszak PrzemysławBAS19395201982400.506-
15Lewandowski PawełLEW14031321988396.006-
16Maciejewski KonradMAC14056361993371.005-
17Lipka PawełLIP20420971985370.003-
18Radecki MichałRAD14034851979338.504-
19Gosik MariuszGOS14083591973335.004-
20Andrzejewski MichałAND14234791985330.004-
21Sztangret MirosławSZT20423401978326.005-
22Siemieniecki BartoszSIE14126092001319.506-
23Parzyński BartoszPAR14015351986310.002-
24Marzec MateuszMAR14071941988272.506-
25Wyrębkiewicz KarolWYR14028142000271.007-
26Bartoszek KamilBAR14074971993264.0013-
27Sekuła MichałSEK14133191988260.003-
28Wdowiak TomaszWDO14265472004249.5012-
29Wicha PiotrWIC14079471994246.002-
30Przybylski PawełPRZ14178701980233.003-
31Krzysztyński JózefKRZ14073531972232.005-
32Kerys PiotrKER14255061993224.504-
33Pyrzyński TomaszPAR15301651990221.005-
34Urbański RafałURB17366441989211.003-
35Gancarczyk MarcinGAN20431672001208.005-
36Orkowski AdamORK18375672002197.004-
37Majewski PatrykMAJ14053411991181.007-
38Szyca IgnacySZY14083481995176.001-
39Micher BartoszMIC17366571986176.003-
40Chytła PawełCHY17363961986173.004-
41Matachowski MichałMAT14040901988169.506-
42Sobol NorbertSOB14028601974166.002-
43Urbański ZbigniewURB18391631967166.004-
44Dąbrowski ZbigniewDAB14218371972164.006-
45Aszyk PawełASZ14035621984155.002-
46Gacoń MaciejGAC14284481984151.003-
47Sobczyk FilipSOB14222911987143.004-
48Argasiński BartoszARG15300141998141.005-
49Michalak KarolMIC14199421981141.002-
50Grela SebastianGRE21627731991140.002-
51Waśkiel TomaszWAS20421601991135.001-
52Mach AndrzejMAC14053641981135.001-
53Dębowski KamilDEB16337841999135.001-
54Bać MichałBAC14066061992133.007-
55Tkaczewski RafałTKA14053801992131.003-
56Krakowian SebastianKRA14055421973126.003-
57Olesiński MarcinOLE14183101991121.002-
58Anioł Mateusz ANI19387691989117.002-
59Puk ŁukaszPUK14063651982116.002-
60Niedźwiedź MaciejNIE16339801991115.506-
61Zakrzewski AdrianZAK21558651986114.003-
62Szczotka GrzegorzSZC14066011976114.005-
63Ciuła PawełCIU17362281988113.006-
64Piegdoń MarcinPIE14021661981110.004-
65Chabrowski DamianCHA14028251986108.004-
66Górka OskarGOR14076971991106.002-
67Sobczyk TomaszSOB14270511974106.002-
68Kaźmierczak MichałKAZ19397631993105.001-
68Staschinski GrzegorzSTA14059871982105.001-
70Wieczorek FilipWIE19396951988105.002-
71Bilicki PawełBIL20417151989105.001-
72Sułek GrzegorzSUL19391681979100.001-
73Fras MarekFRA1404951196794.003-
74Styś SimonSTY1939322199693.003-
75Łaguna PiotrLAG1633137199092.003-
76Bogucki MichałBOG1416887199792.003-
77Karwański KrzysztofKAR1406171197491.003-
78Pokrywka MarekPOK1407148198490.001-
78Gorloff FilipGOR2163278199090.001-
80Turzański PawełTUR1426848198890.001-
81Michalczyk WojciechMIC1406805198090.006-
82Potrzebny ArturPOT1736429198190.001-
82Otremba ArturOTR1408475197590.001-
82Wyrebski BartłomiejWYR2041536198290.001-
85Dyna StanisławDYN1939725200385.003-
86Nowak MaciejNOW1403547197384.002-
87Kośka PiotrKOS1403292199981.002-
88Morawski MarcinMOR1406394199880.001-
89Wierzgacz Stanisław WIE2041085198579.508-
90Szkaradek TomaszSZK2041514196479.003-
91Magdziński KarolMAG1837552198877.001-
92Rozwadowski PawełROZ1939936199576.002-
93Tor MichałTOR1428928197974.003-
94Darowski DanielDAR1838538198673.002-
95Romaniuk WiktorROM2042130200473.003-
96Kmieciński DariuszKMI1736274197673.004-
97Czyżewski TomaszCZY1416857198471.001-
98Dziura DamianDZI1403618199070.001-
98Pałubicki MaciejPAL2163404199170.001-
98Pokrzywnicki MarcinPOK1404154199070.001-
101Duda MaciejDUD1406241198369.503-
102Fabianowski JakubFAB2043017199669.001-
103Jaros PiotrJAR1404269197467.503-
104Hajducki PiotrHAJ1402314199561.002-
105Borczyk GrzegorzBOR1939855199861.005-
106Mazurkiewicz MarekMAZ1419044198761.002-
106Lewandowski DanielLEW1416404198961.002-
108Osak AdrianOSA1837659199261.002-
108Góra TomaszGOR1418242198361.002-
110Kużdrzał KrzysztofKUZ1408039195761.002-
111Kłeczek JakubKLE1837697199560.001-
112Piątkowski SzymonPIA1402926198060.001-
112Głowacz MichałGLO1428178199160.001-
114Dyna MieczysławDYN1406610199460.001-
114Jański MateuszJAN2163640199860.001-
116Błażewicz MichałBLA1418497198560.001-
116Janiszak JanJAN1407337196060.001-
118Krzyszkowski TomaszKRZ2042028198853.001-
119Jopek ZbigniewJOP1735733198052.002-
120Kuch DominikKUC1402553199748.003-
121Piotrowski BartoszPIO2163106198748.002-
122Wasilewicz GrzegorzWAS1418967196147.002-
123Blicharz DamianBLI1939903198047.001-
124Tobiański TomaszTOB1530555198946.001-
124Ciak BartoszCIA1632969198946.001-
126Adamowicz TomaszADA1403800199246.001-
126Wrzoł AndrzejWRZ2148249198246.001-
126Firlej JanFIR2163082199646.001-
129Strupiński RobertSTR2162885197845.001-
130Jaśniewicz MichałJAS1938321198542.003-
131Gajdziel GrzegorzGAJ2163498199340.001-
132Knap MaciejKNA2041804197940.001-
133Kopaszewski PiotrKOP2041479197140.001-
133Poradowski KarolPOR1406429199640.001-
135Tomczak MaciejTOM1837702197636.002-
136Kurowski PiotrKUR1938284199435.005-
137Ptaszyński ZbigniewPTA1404540197235.001-
137Wrona KamilWRO1403024199235.001-
139Rysz AdamRYS1530963199035.005-
140Tarapacki PiotrTAR1530257197235.002-
141Kot GrzegorzKOT1427319199033.002-
142Osicki DariuszOSI1837660196632.002-
143Dyrbuś ZbigniewDYR1404293198131.001-
143Marczak JakubMAR1420907199531.001-
145Zieliński MateuszZIE1401211200331.001-
146Kozakiewicz KamilKOZ1838119197630.004-
147Swienton MaciejSWI1405602196929.002-
148Tor AleksanderTOR1404646195429.003-
149Szymański KrzysztofSZY1423207197628.004-
150Marosz KarolMAR1633014200127.001-
150Fryc WitoldFRY1402990197027.001-
152Hładik JarosławHLA2162748197323.002-
153Kleczewski MaciejKLE1421834197822.002-
154Chwiałkowski PawełCHW1407706199021.002-
155Sawicki WojciechSAW1404144197521.001-
156Zochniak RobertZOC1401345196621.001-
156Białas RobertBIA1422242196721.001-
158Puzyna CezaryPUZ2041632196921.002-
159Wilczyński MaciejWIL2041806199021.001-
160Krechowicz StanisławKRE1402474195320.001-
160Roganowski TomaszROG1837488197120.001-
160Majewski PawełMAJ1428006196920.001-
163Adamkiewicz PawełADA1939126198610.001-
163Łabiński JacekLAB1417261196310.001-
163Kucharski PiotrKUC2041598196310.001-
163Mularczyk GrzegorzMUL1529853196910.001-
167Marszałek BartoszMAR193806120038.008-
168Wrzeszcz Sławomir WRZ183807219908.003-
169Ochnio KrzysztofOCH140702219658.001-
169Hoc DariuszHOC140344119738.001-
169Być PiotrBYC140561919648.001-
169Dembski JarosławDEM193917219718.001-
173Henschke AdamHEN204296419836.502-
174Zdanowski MichałZDA204325919866.001-
174Wierzbicki MariuszWIE140552119656.001-
174Iwasiów MichałIWA204158919806.001-
177Ochodek JakubOCH140554319975.001-
177przygodzki armandPRZ183766419825.001-
177Pyclik MichałPYC140556719745.001-
180Witke BartekWIT173684719755.002-
181Garus SławomirGAR141804219764.501-
182Sobkowiak RomanSOB193804619923.003-
183Voigt AndrzejVOI204288819663.002-
184Fryc DariuszFRY204157919803.003-
185Ortyl MichałORT183789319793.003-
185Jarząb MichałJAR216309919893.003-
187Pomierny PawełPOM140101919872.002-
188Pawłowski ŁukaszPAW204417719842.002-
188Zielonka JakubZIE140163719942.002-
190Muzykiewicz Paweł MUZ183790919822.002-
191Radwan MateuszRAD142912619912.002-
192Wojtyniak PiotrWOJ216326020022.001-
193Bereżecki BartłomiejBER204293419932.002-
194Cieluch ArkadiuszCIE140375919812.001-
195Szajwaj RafałSZA204108319852.002-
196Czyżowicz MaciejCZY215782820052.002-
197Nowak WojciechNOW140448619851.001-
197Kryger JakubKRY142734719941.001-
197Budziak SzymonBUD204131720011.001-
197Malendowicz PawełMAL193969619981.001-
197Dominik BartoszDOM163469419821.001-
197Barylski JuliuszBAR140677119911.001-
197Grzegorzek MateuszGRZ173590419821.001-
204Pilśniak PawełPIL140753419921.002-
205Chromiński RafałCHR193824819821.001-
205Kropiwnicki PiotrKRO153244619911.001-
205Nowak MaxNOW142888220051.001-
205Jarosz AntoniJAR142744220021.001-
205Mikucki DanielMIK216306219851.001-
205Bogacz AdrianBOG204352720061.001-
205Głowacz ArturGLO183839919741.001-
205Pietrzak AleksPIE163336920031.001-
205Jaszczyszak TomaszJAS214778619871.001-
205Łagiewski MichałLAG216310219881.001-
205Lewicki StanisławLEW142075719851.001-
205Paszkowiak MarcinPAS140920319821.001-
205Skała BartoszSKA204224720021.001-
205Stegienta MarekSTE204202319831.001-
205Kusio KarolKUS173682919811.001-
205Jaskolski PawelJAS204174219831.001-
205Klimkowski LechKLI140684419811.001-
205Szczepek TomaszSZC173639219841.001-
205Piasta MariuszPIA141812519731.001-
205Goruń AdrianGOR140172019881.001-
205Koch JacekKOC215345819661.001-
205Lech KrystianLEC216277719841.001-
205Wach PawełWAC141433019891.001-
228Kiryło Bartosz KIR216315219891.001-
228Pyclik MaurycyPYC142551019791.001-
228Maternik JerzyMAT193800519761.001-
228Kubica MichałKUB142803619841.001-
228Pallach RadekPAL204188819721.001-
228Tlaga LesławTLA142806519731.001-
228Mleczek KrzysztofMLE216234619621.001-
228Solecki MichałSOL173610219791.001-
228Gromski GrzegorzGRO183817919771.001-
228Jemioł ArturJEM193998819761.001-
228Gawron Maciej GAW140103520001.001-
228Struski Marcin STR163447619791.001-
228Marek KrzysztofMAR216306319901.001-
228Bejster JakubBEJ204232919981.001-
228Pawlicki PiotrPAW140515919821.001-
228Bocoń BartoszBOC193811819991.001-
228Włodarczyk WojciechWLO194073519661.001-
228Chmielewski ŁukaszCHM204282319941.001-
228Tutak Grzegorz TUT215523419951.001-
228Chodubski MikołajCHO216351219871.001-
228Miczek KrzysztofMIC216307519811.001-
249Makowski WojciechMAK193924619681.002-
250Bukiewicz MarcinBUK140684819721.001-
250Wróbel AndrzejWRO216333719691.001-
250Ivanov AndriiIVA215182119881.001-
250Dybka DanielDYB183785419731.001-
254Micał AlfredMIC204201919641.002-
255Szeliga RobertSZE204109719771.001-
255Bucior AndrzejBUC215783519651.001-
255Oszga AdamOSZ193972719921.001-
255Kościelny RomanKOS204248319551.001-
POLSKI ZWIĄZEK TENISOWY
ul. Konduktorska 4 lok.10
(wejście II, piętro V).
00-775 Warszawa
tel. (48-22) 122 12 00, 122 12 01
fax. (48-22) 122 12 11
e-mail: pzt@pzt.pl
Rachunek opłat statutowych: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
17 1600 1374 0003 0057 6053 3150
Rachunek Kolegium Sędziów: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
87 1600 1374 0003 0057 6053 3151
Dane do faktur:
Polski Związek Tenisowy
ul. Konduktorska 4 lok.10
00-775 Warszawa
NIP: 526-21-70-384
Copyright Polski Związek Tenisowy.
All rights reserved
projekt i wykonanie e-ARES Sp. z o.o.
Proszę czekać