Login to indywidualny identyfikator każdego użytkownika składający się z 10 znaków: 3 liter będących początkiem nazwiska bez polskich znaków oraz 7 cyfr np: dla Jana Kowalskiego login może mieć formę KOW1409871.

Jeżeli nie pamiętasz swojego loginu lub go do tej pory nie otrzymałeś to skorzystaj z funkcji nie znam swojego loginu.

Jeżeli jesteś lub chcesz zostać nowym członkiem PZT i nigdy do tej pory nie korzystałeś z systemów PZT to skorzystaj z opcji rejestracja online. Rejestracja online pozwala złożyć wniosek o przydzielenie dostępu do portalu PZT.

UWAGA. Maile z loginem bądź hasłem mogą „wpadać” do SPAMU. Jeżeli email z loginem nie dociera w ciągu kilku minut to sprawdź folder spam w swoim kliencie pocztowym.
Hasło w połączeniu z loginem pozwala uzyskać dostęp do portalu.

Jeżeli nie pamiętasz swojego hasła lub go do tej pory nie otrzymałeś to skorzystaj z funkcji przypomnij hasło

Jeżeli jesteś lub chcesz zostać nowym członkiem PZT i nigdy do tej pory nie korzystałeś z systemów PZT to skorzystaj z opcji rejestracja online. Rejestracja online pozwala złożyć wniosek o przydzielenie dostępu do portalu PZT.

Po pierwszym logowaniu zalecamy zmienić hasło.

UWAGA. Maile z loginem bądź hasłem mogą „wpadać” do SPAMU. Jeżeli email z hasłem nie dociera w ciągu kilku minut to sprawdź folder spam w swoim kliencie pocztowym.
Dokument uprawniający do gry w Mistrzostwach Polski taki jak:

- Karta Polaka;

- Karta stałego pobytu w Polsce przez okres minimum 36 kolejnych miesięcy;

  • trener PRO - szkoleniowiec o najwyższych kwalifikacjach przygotowany do pracy na wszystkich poziomach zaawansowania, także z zawodnikami profesjonalnymi
  • trener - szkoleniowiec przygotowany do pracy z początkującymi, zaawansowanymi oraz wyczynowymi tenisistami
  • coach - były lub aktualny zawodnik z dużym doświadczeniem na arenie międzynarodowej
  • instruktor - przygotowany do pracy z początkującymi tenisistami - dziećmi, młodzieżą i dorosłymi
  • animator - przygotowany do pracy z początkującymi dziećmi w wieku od 5 do 10 lat
  • sparingpartner - były lub aktualny zawodnik z dużym doświadczeniem na arenie krajowej
  • asystent - przygotowany
  • licencja złota (Mistrza) - minimum 10 lat doświadczenia i wybitne osiągnięcia szkoleniowe
  • licencja srebrna (Eksperta) - minimum 5 lat doświadczenia i znaczące osiągnięcia szkoleniowe
  • licencja brązowa - minimum 2 lata doświadczenia i pierwsze osiągnięcia szkoleniowe
  • licencja podstawowa - szkoleniowiec posiada specjalistyczne wykształcenie
Proszę czekać
Znajdujesz się: Klasyfikacje > Ranking SiA

Ranking SiA

Płeć Gra Kategoria
Województwo Branża Ranking na
ZESTAWIENIE ROCZNE 2023 Seniorzy i Amatorzy
Mężczyźni, gra pojedyncza, Open
 
L.P.Nazwisko, imięLoginRok ur.ITFSuma 10I.T.RTP
1Wrzesień LeszekWRZ140371119841853.0018-
2Sioda PrzemysławSIO14280272002901.0011-
3Baszak PrzemysławBAS19395201982845.0013-
4Bać MichałBAC14066061992817.0015-
5Faryniarz JakubFAR14059571995755.5014-
6Wawrzyniak JakubWAW18379792002753.509-
7Kwiatek MaciejKWI14053741992610.007-
8Zając AdamZAJ18391641989589.0017-
9Kopycki KamilKOP20419011987576.007-
10Gosik MariuszGOS14083591973546.006-
11Garwacki PatrykGAR14058121999534.006-
12Wojtowicz AdamWOJ19393141977524.0011-
13Mierzwa AntoniMIE14012762003453.006-
14Sekuła MichałSEK14133191988441.006-
15Słoka MichałSLO14021771987435.0014-
16Paszkowski HubertPAS14050191987433.008-
17Morawski AndrzejMOR14034291990432.006-
18Wdowiak TomaszWDO14265472004421.0012-
19Dębowski KamilDEB16337841999416.005-
20Wysocki MaciejWYS21644011990410.0012-
21Wyrębkiewicz KarolWYR14028142000382.0010-
22Dzikiewicz PawełDZI14033751988360.002-
23Wrona JakubWRO14288641990355.0015-
24Wilamowski MichałWIL14235641989350.003-
25Wicha PiotrWIC14079471994347.005-
26Pokrzywnicki MarcinPOK14041541990309.505-
27Kuch DominikKUC14025531997291.003-
28Osak AdrianOSA18376591992290.009-
29Gąsior OskarGAS14028281995282.507-
30Białkowski JakubBIA23684831991282.004-
31Paliński RafałPAL14063891983280.006-
32Gładyś RadosławGLA14030731986266.002-
33Skała BartoszSKA20422472002241.003-
34Andrzejewski MichałAND14234791985232.006-
35Lipka PawełLIP20452371985227.004-
36Zelek IgnacyZEL16331052006227.005-
37Kimaszewski KornelKIM14071431998225.002-
38Mykulszyn SemenMYK18381412000222.005-
39Lewandowski DanielLEW14164041989221.004-
40Ignaszak MarekIGN23692451994214.004-
41Baranowski DawidBAR14073391995213.004-
42Przybylski WiktorPRZ16329071998210.002-
43Rozwadowski PawełROZ19399361995202.005-
44Moczek TomaszMOC14034531993200.001-
45Nogawka WiktorNOG14085482001199.008-
46Kaźmierczak MichałKAZ19397631993196.003-
47Bartoszek KacperBAR14058042002190.004-
48Bara AdamBAR14058981977187.004-
49Urbański RafałURB17366441989185.004-
50Marosz KarolMAR16330142001183.004-
51Jimenez Contreras AlfonsoYYY22665671997180.0014-
52Różyło Wojciech ROZ16337691990180.002-
53Marczak JakubMAR14209071995177.004-
54Maciejewski KonradMAC14056361993174.004-
55Hlubiński RadosławHLU15299911983171.005-
56Niedźwiedź MaciejNIE16339801991167.0010-
57Skrzypiński GracjanSKR23690552006167.007-
58Duda WojciechDUD16330681983164.007-
59Niekraszewicz PatrykNIE20417611992160.002-
60Janeczek GrzegorzJAN16342921994155.003-
61Żurawiecki PiotrZUR14015401975155.002-
62Krzysztyński JózefKRZ14073531972152.003-
63Hołowiński MarcinHOL19402281992151.003-
64Piórek ŁukaszPIO18382081982151.003-
65Brzózka BartłomiejBRZ14133381989149.004-
66Piegdoń MarcinPIE14021661981147.005-
67Lichosik AdamLIC14247181979139.004-
68Sołowiej RadosławSOL22668601976135.001-
68Sobczyk GrzegorzSOB14165851982135.001-
70Turzański PawełTUR14268481988130.002-
71Michalewski MarcinMIC14056151989125.006-
72Malinka KrzysztofMAL18378651986124.005-
73Urbańczyk SławomirURB18385841979121.002-
74Bujdo IgorBUJ14059731991120.001-
75Borzymowski JanBOR22663531991120.002-
76Piotrowski BartoszPIO21631061987120.005-
77Bartoszek KamilBAR14074971993119.004-
78Ostapiuk ArturOST14075441971116.002-
79Chytła PawełCHY17363961986108.003-
80Majewski PatrykMAJ14053411991108.004-
81Matachowski MichałMAT14040901988107.003-
82Rudkowski OlafRUD19405011992105.001-
83Zaniewski MarekZAN14052681966105.002-
84Kruszelnicki SebastianKRU14138531977102.004-
85Czyżewski TomaszCZY14168571984101.004-
86Pilśniak PawełPIL14075341992101.004-
87Pyrzyński TomaszPAR15301651990101.003-
88Potrzebny ArturPOT1736429198199.002-
89Savvides WiktorSAV2046064199192.003-
90Wierzgacz Stanisław WIE2041085198592.003-
91Jurasik BartoszJUR2368534198791.003-
92Woźniak MichałWOZ2041487198290.001-
93Dominiak PiotrDOM2041114199186.002-
94Kostrzewski JanKOS2266547199086.002-
95Dyrbuś ZbigniewDYR1404293198182.004-
96Modro TomaszMOD1633388198680.001-
97Przybyszewski AdamPRZ1838208198480.001-
98Gniaź DanielGNI1427968198580.002-
99Szkalinski ŁukaszSZK2267508198577.002-
100Popielecki RobertPOP2368147197972.003-
101Pomierny PawełPOM1401019198771.002-
102Łaguna PiotrLAG1633137199071.002-
103Szczuciński DariuszSZC2041260197571.001-
104Jajko AlanJAJ1633472200671.002-
105Nieśpiał WojciechNIE1426658197070.001-
105Białas PawełBIA2370079199370.001-
105Giętkowski TomaszGIE1401675197770.001-
108Siemieniecki BartoszSIE1412609200167.501-
108Jemioł ArturJEM1939988197667.501-
110Marszałek BartoszMAR1938061200366.007-
111Bieniasz MarcinBIE1407279198366.002-
112Furmaniuk DawidFUR2368080199366.004-
113Antosiak TomaszANT2163905197966.003-
114Leszczyński ArturLES2368497198165.006-
115Czugaliński ŁukaszCZU2149641197562.002-
116Podleśny MichałPOD1403657198261.002-
116Grzegorzek MateuszGRZ1735904198361.002-
118Tyrakowski MichałTYR2267927199161.002-
119Stępień RobertSTE1403768196761.002-
120Malendowicz PawełMAL1939696199860.001-
121Długi KrzysztofDLU2368847198060.001-
121Michalczyk WojciechMIC1406805198060.001-
123Osicki DariuszOSI1837660196660.001-
123Klonowski HenrykKLO1837864195460.001-
123Słoka JakubSLO2042206198960.001-
123Zontek TomaszZON1417549197760.001-
123Michalczyk KarolMIC1402015199860.001-
128Czarnota PawełCZA1405966197760.004-
129Daszkiewicz SzymonDAS1407475199257.005-
130Gorloff FilipGOR2163278199056.004-
131Sztwiertnia ŁukaszSZT1428073198854.002-
132Dańczak JakubDAN2041065200053.001-
133Krakowiecki CezaryKRA1939490199647.002-
134Pęzioł MieczysławPEZ1419982195247.001-
135Turczyński JacekTUR2265139198447.002-
136Tor MichałTOR1428928197947.001-
137Nowak WojciechNOW1404486198546.001-
137Pająk MiłoszPAJ1420855198346.001-
137Centkowski Przemysław CEN2368907199146.001-
140Chałko PawełCHA2149305199046.002-
141Łabowski PiotrLAB1634552198846.001-
141Zbożeń MarcinZBO1838165198446.001-
143Miller Igor MIL2369879199845.001-
143Dębski KrzysztofDEB2042068199045.001-
145Garnuszek KarolGAR1408672199945.001-
146Ziętkowski KacperZIE2042861200443.004-
147Kadis JacekKAD2041100196643.001-
148Tobiański TomaszTOB1530555198941.002-
149Karwański KrzysztofKAR1406171197441.004-
150Królak LeszekKRO2043057198940.001-
151Borczyk GrzegorzBOR1939855199840.003-
152Pietrasiak KarolPIE1402886199240.001-
153Barlik Artur BAR2042486198540.001-
153Sokół TomaszSOK1406123197840.001-
153Rzepecki Sylwester RZE2041730198340.001-
153Papadopoulos DamianPAP2146292200540.001-
153Blicharz DamianBLI1939903198040.001-
153Krakowian SebastianKRA1405542197340.001-
153Brózda Mateusz BRO2266548198640.001-
153Michałowski AleksanderMIC1401267197240.001-
153Sobczyk TomaszSOB1427051197440.001-
153Gregorczyk ArturGRE1938078197440.001-
163Głogowski MichałGLO2266745199036.002-
164Radecki MichałRAD1403485197936.002-
165Dąbrowski Marcin DAB1939143199936.002-
166Wieczorek PiotrWIE1404694196635.501-
167Naumowicz PiotrNAU1405885199735.001-
168Kiełb DariuszKIE1406796197235.001-
169Adamowicz TomaszADA1403800199234.001-
170Głód RafałGLO2164196199232.002-
171Szczotka GrzegorzSZC1406601197632.002-
172Barcicki RafalBAR2368360199531.002-
173Lipiński TomaszLIP2368092198231.001-
173Gasiński PawełGAS2368499199831.001-
173Maciejewski BartoszMAC2368330198231.001-
173Czyż WojtekCZY1427124200731.001-
177Wójcik Marcin WOJ2369213198231.002-
178Levin UsevaladLEV2163313200528.002-
179Kolasiński PatrykKOL2369010199527.001-
179Wdziękoński SzymonWDZ2146145200327.001-
179Butkiewicz CezaryBUT2369293197727.001-
182Surowiec PiotrSUR1838546196826.001-
183Bochen KrzysztofBOC2368080198222.002-
184Orzechowski ŁukaszORZ2368052199421.002-
185Prodziewicz Paweł PRO2264808198121.001-
185Buszek Łukasz BUS2267582198221.001-
187Krekora MaciejKRE140616919958.506-
188Bossowski CezaryBOS226658619957.002-
189Kerner AdamKER226771119706.003-
190Lemański WaldemarLEM142429319585.001-
191Gacka ŁukaszGAC236814219815.001-
192Kotuchna DariuszKOT140109519614.501-
193Ochocki KarolOCH226735719834.001-
194Pasierb JanPAS236850019623.501-
195Orłowski PiotrORL216301719843.003-
196Gawron DavidGAW236821319933.003-
197Czajkowski AdrianCZA204233619882.002-
198Kwiecień MichałKWI140487019812.002-
198Pineles JarosławPIN141682619752.002-
200Gofron KamilGOF237021519832.002-
201Kaliszewski MaciejKAL236836519962.002-
201Nowak PiotrNOW214779319892.002-
201Nadarzyński SzymonNAD236807119882.002-
201Grzelak RafałGRZ226477719752.002-
205Lichwiarski Przemysław LIC236804619802.003-
206Bachniak MirosławBAC226777019662.001-
207Węglowski JacekWEG194063919672.002-
208Marzec BartłomiejMAR142651319891.001-
208Dominik BartoszDOM163469419821.001-
208Kasica MarcinKAS173766019851.001-
211Woźniak MaciejWOZ140571419791.001-
211Bogucki MichałBOG141688719971.001-
211Kusio KarolKUS173682919811.001-
211Żaczek AleksanderZAC226720019961.001-
211Dobroś BartoszDOB140586819961.001-
211Jaśniewicz MichałJAS193832119851.001-
211Olesiński MarcinOLE141831019911.001-
211Dłużak TomaszDLU141312519851.001-
211Parszowski IgorPAR183804119851.001-
211Michalak KarolMIC141994219811.001-
211Zawadka KarolZAW140501319931.001-
211Słodownik RafałSLO140732519931.001-
211Witucki BarłomiejWIT236847319701.001-
211Małek PiotrMAL204108819861.001-
211Bortnyk OleksandrYYY236925220021.001-
211Sobolewski PrzemysławSOB226733319861.001-
211Adamek WojciechADA142652719831.001-
211Tkaczewski RafałTKA140538019921.001-
211Imiński MichałIMI226692219841.001-
230Antkowiak ŁukaszANT215220819971.001-
230Komar MarekKOM226744919701.001-
230Chanko AdamCHA193921919761.001-
230Marzec JarosławMAR142635219641.001-
230Cach SebastianCAC140341019821.001-
230Ustyjańczuk Piotr UST226657719941.001-
230Kunikowski MarekKUN226480719871.001-
230Lewandowski PawełLEW140313219881.001-
230Pawelec Piotr PAW236844719921.001-
230Płoński AndrzejPLO226735619931.001-
230Wójcik MaciejWOJ204320720001.001-
230Staszewski Łukasz STA226659119831.001-
230Grudnik PiotrGRU236810719721.001-
230Kaliszewski MichałKAL215203519921.001-
230Walkowiak MichałWAL236886419891.001-
230Andrzejewski PawelAND226648019781.001-
230Szurgot TomaszSZU204232719771.001-
230Kucięba MarcinKUC226657619921.001-
230Wątroba JakubWAT215654619981.001-
230Meinguer EnriqueYYY140213219861.001-
230Woźniak ZbigniewWOZ183889419821.001-
230Zięba PiotrZIE140383219711.001-
230Bezler ArminBEZ236886319891.001-
230Bortacki MaciejBOR236824219991.001-
230Pawlak JakubPAW216349919751.001-
230Wieliński WojtekWIE140207719831.001-
230Grzyb IgorGRZ204109419911.001-
230Ziolkowski TomaszZIO236843619561.001-
230Juwa JakubJUW236838619941.001-
230Gwiazda Łukasz GWI236856319861.001-
230Dziura KrzysztofDZI215249819931.001-
230Zieliński MichałZIE226800019911.001-
230Wyszomirski TomaszWYS236806319861.001-
230Galik RafałGAL142346719801.001-
230Chojnacki FilipCHO236851519961.001-
230Stachorzecki PawełSTA237000419771.001-
230Górka IreneuszGOR140118519681.001-
230Moss AndrzejMOS215857619841.001-
268Grzyb AndrzejGRZ226622619811.002-
268Żak JanuszZAK226758519691.002-
270Tarapacki PiotrTAR153025719721.001-
270Falarz Paweł FAL163397719811.001-
POLSKI ZWIĄZEK TENISOWY
ul. Konduktorska 4 lok.10
(wejście II, piętro V).
00-775 Warszawa
tel. (48-22) 122 12 00, 122 12 01
fax. (48-22) 122 12 11
e-mail: pzt@pzt.pl
Rachunek opłat statutowych: Bank Pekao S.A.
20 1240 1037 1111 0011 1172 8672
Rachunek Kolegium Sędziów: Bank Pekao S.A.
61 1240 1037 1111 0011 1172 8904
Dane do faktur:
Polski Związek Tenisowy
ul. Konduktorska 4 lok.10
00-775 Warszawa
NIP: 526-21-70-384
Copyright Polski Związek Tenisowy.
All rights reserved
projekt i wykonanie e-ARES Sp. z o.o.
Proszę czekać