Login to indywidualny identyfikator każdego użytkownika składający się z 10 znaków: 3 liter będących początkiem nazwiska bez polskich znaków oraz 7 cyfr np: dla Jana Kowalskiego login może mieć formę KOW1409871.

Jeżeli nie pamiętasz swojego loginu lub go do tej pory nie otrzymałeś to skorzystaj z funkcji nie znam swojego loginu.

Jeżeli jesteś lub chcesz zostać nowym członkiem PZT i nigdy do tej pory nie korzystałeś z systemów PZT to skorzystaj z opcji rejestracja online. Rejestracja online pozwala złożyć wniosek o przydzielenie dostępu do portalu PZT.

UWAGA. Maile z loginem bądź hasłem mogą „wpadać” do SPAMU. Jeżeli email z loginem nie dociera w ciągu kilku minut to sprawdź folder spam w swoim kliencie pocztowym.
Hasło w połączeniu z loginem pozwala uzyskać dostęp do portalu.

Jeżeli nie pamiętasz swojego hasła lub go do tej pory nie otrzymałeś to skorzystaj z funkcji przypomnij hasło

Jeżeli jesteś lub chcesz zostać nowym członkiem PZT i nigdy do tej pory nie korzystałeś z systemów PZT to skorzystaj z opcji rejestracja online. Rejestracja online pozwala złożyć wniosek o przydzielenie dostępu do portalu PZT.

Po pierwszym logowaniu zalecamy zmienić hasło.

UWAGA. Maile z loginem bądź hasłem mogą „wpadać” do SPAMU. Jeżeli email z hasłem nie dociera w ciągu kilku minut to sprawdź folder spam w swoim kliencie pocztowym.
Dokument uprawniający do gry w Mistrzostwach Polski taki jak:

- Karta Polaka;

- Karta stałego pobytu w Polsce przez okres minimum 36 kolejnych miesięcy;

  • trener PRO - szkoleniowiec o najwyższych kwalifikacjach przygotowany do pracy na wszystkich poziomach zaawansowania, także z zawodnikami profesjonalnymi
  • trener - szkoleniowiec przygotowany do pracy z początkującymi, zaawansowanymi oraz wyczynowymi tenisistami
  • coach - były lub aktualny zawodnik z dużym doświadczeniem na arenie międzynarodowej
  • instruktor - przygotowany do pracy z początkującymi tenisistami - dziećmi, młodzieżą i dorosłymi
  • animator - przygotowany do pracy z początkującymi dziećmi w wieku od 5 do 10 lat
  • sparingpartner - były lub aktualny zawodnik z dużym doświadczeniem na arenie krajowej
  • asystent - przygotowany
  • licencja złota (Mistrza) - minimum 10 lat doświadczenia i wybitne osiągnięcia szkoleniowe
  • licencja srebrna (Eksperta) - minimum 5 lat doświadczenia i znaczące osiągnięcia szkoleniowe
  • licencja brązowa - minimum 2 lata doświadczenia i pierwsze osiągnięcia szkoleniowe
  • licencja podstawowa - szkoleniowiec posiada specjalistyczne wykształcenie
Proszę czekać
Znajdujesz się: Wyniki > > Turniej > Mecze

Turniej

Status: Zakończony
Puchar Bałtyku
2
Ranga
Od: 2020.07.23Do: 2020.07.26
Organizator:
Sopot Tenis Klub
Miejsce turnieju:
81-718 Sopot, ul. Tenisowa 2/4
Turniej gł.: 2020-07-23
Każdy mecz może być przeniesiony na inny kort
Godziny gier podwójnych i mikstowych będą na bieżąco ustalane, początek nie przed 12:30
Kolejność rozgrywanych meczów w dniu 25 lipiec 2020
Lp. Czas Rozgrywka Wynik
Kort 10
1.Początek 10:0055+
Gra pojedyncza, Mężczyźni
Holwek Paweł vs Wasilewicz Grzegorz
7:56:3
2.Nie przed 11:0055+
Gra pojedyncza, Kobiety
Rumińska Zofia vs Kuczyńska Dorota
6:16:2
Kort 11
1.Początek 10:0055+
Gra pojedyncza, Mężczyźni
Lubas Marek vs Kaszubowski Mirosław
6:16:0
2.Nie przed 11:0055+
Gra pojedyncza, Kobiety
Gołda Jadwiga vs Śledziewska Bożena
6:47:6
3.Nie przed 12:3055+
Gra pojedyncza, Mężczyźni
Papierz Jan vs Moeller Christian
6:47:5
4.Nie przed 13:3050+
Gra podwójna, Mężczyźni
Kaliniak Janusz
Papierz Jan
vs Holwek Paweł
Kuśmierczyk Krzysztof
w.o.
5.Nie przed 18:0050+
Gra podwójna, Mężczyźni
Grzegorek Stefan
Gutjar Marek
vs Kaliniak Janusz
Papierz Jan
6:26:4
Kort 12
1.Początek 10:0055+
Gra pojedyncza, Mężczyźni
Moeller Christian vs Smętek Mariusz
7:66:2
2.Nie przed 11:0045+
Gra pojedyncza, Mężczyźni
Pietras Krzysztof vs Sakwerda Adam
6:16:1
3.Nie przed 13:30Open
Gra podwójna, Mężczyźni
Krzyszkowski Tomasz
Lipka Paweł
vs Gajewski Dariusz
Kasica Marcin
6:26:1
4.Następnie50+
Gra podwójna, Mężczyźni
Jermaków Andrzej
Musiorski Tomasz
vs Ignaczak Jerzy
Szląszkiewicz Leszek
6:46:1
Kort 13
1.Początek 10:0055+
Gra pojedyncza, Mężczyźni
Papierz Jan vs Wawrzyniak Tomasz
6:17:5
2.Nie przed 11:0045+
Gra pojedyncza, Mężczyźni
Olk Mariusz vs Gosik Mariusz
6:47:5
3.Nie przed 12:3055+
Gra pojedyncza, Mężczyźni
Lubas Marek vs Holwek Paweł
6:06:2
4.Nie przed 13:30Open
Gra podwójna, Mężczyźni
Janowski Rafal
Muzykiewicz Paweł
vs Nowak Maciej
Olk Mariusz
6:16:2
5.NastępnieOpen
Gra podwójna, Mieszany
Mejzel Laura
Szyca Ignacy
vs Krauze Agnieszka
Górka Ireneusz
4:66:410:7
6.NastępnieOpen
Gra podwójna, Mężczyźni
Krzyszkowski Tomasz
Lipka Paweł
vs Janowski Rafal
Muzykiewicz Paweł
6:26:4
7.Po odpoczynku50+
Gra podwójna, Mężczyźni
Jermaków Andrzej
Musiorski Tomasz
vs Moczulski Leszek
Wawrzyniak Tomasz
6:37:5
Kort 4
1.Początek 10:0050+
Gra pojedyncza, Mężczyźni
Górka Ireneusz vs Mijalski Mariusz
6:26:4
2.Nie przed 11:00Open
Gra pojedyncza, Mężczyźni
Szyca Ignacy vs Janowski Rafal
6:06:3
3.Nie przed 13:30Open
Gra podwójna, Mężczyźni
Pietras Krzysztof
Wojtowicz Tomasz
vs Gosik Mariusz
Michałowski Aleksander
7:57:5
4.Następnie50+
Gra podwójna, Mężczyźni
Moczulski Leszek
Wawrzyniak Tomasz
vs Pedrycz Wiesław
Pietrzak Jarosław
6:16:3
5.NastępnieOpen
Gra podwójna, Mężczyźni
Nowak Wojciech
Szajna Janusz
vs Pietras Krzysztof
Wojtowicz Tomasz
6:77:610:6
Kort 5
1.Początek 10:0050+
Gra pojedyncza, Mężczyźni
Kardaś Dariusz vs Andrzejeszczak Piotr
3:66:310:8
2.Nie przed 13:3060+
Gra pojedyncza, Mężczyźni
Wędrocha Roman vs Potrykus Wojciech
6:41:610:8
3.Następnie50+
Gra podwójna, Mężczyźni
Andrzejeszczak Marek
Andrzejeszczak Piotr
vs Słomiński Janusz
Szmalc Waldemar
3:66:310:8
4.NastępnieOpen
Gra podwójna, Kobiety
Kieraj Alicja
Mejzel Laura
vs Mnichowska Beata
Tejchman Małgorzata
6:27:6
5.Po odpoczynku50+
Gra podwójna, Mężczyźni
Andrzejeszczak Marek
Andrzejeszczak Piotr
vs Kowalski Hieronim
Skórczyński Waldemar
w.o.
Kort 6
1.Początek 10:0065+
Gra pojedyncza, Mężczyźni
Piętka Jacek vs Kaliniak Janusz
6:16:0
2.Nie przed 11:0060+
Gra pojedyncza, Mężczyźni
Potrykus Wojciech vs Kowalski Hieronim
6:36:0
3.Nie przed 12:3065+
Gra pojedyncza, Mężczyźni
Piętka Jacek vs Skórczyński Waldemar
6:16:1
4.Nie przed 13:30Open
Gra podwójna, Mężczyźni
Nowak Wojciech
Szajna Janusz
vs Bestian Sławomir
Grela Mariusz
6:06:3
5.Następnie50+
Gra podwójna, Mężczyźni
Kowalski Hieronim
Skórczyński Waldemar
vs Czeszejko Ryszard
Porębski Wojciech
6:16:0
6.Po odpoczynku50+
Gra podwójna, Mężczyźni
Kowalski Hieronim
Skórczyński Waldemar
vs Andrzejewski Wojciech
Robaszkiewicz Ryszard
w.o.
7.NastępnieOpen
Gra podwójna, Mieszany
Głódkowska Małgorzata
Lewandowski Dariusz
vs Jaworska Monika
Chromiński Rafał
6:06:4
Kort 7
1.Początek 10:0065+
Gra pojedyncza, Mężczyźni
Kowalczyk Krzysztof vs Szląszkiewicz Leszek
6:46:3
2.Nie przed 11:0060+
Gra pojedyncza, Mężczyźni
Dzieńkowski Marek vs Andrzejeszczak Marek
6:46:1
3.Nie przed 12:3065+
Gra pojedyncza, Mężczyźni
Robaszkiewicz Ryszard vs Kowalczyk Krzysztof
6:06:1
4.Nie przed 13:3060+
Gra pojedyncza, Mężczyźni
Andrzejewski Wojciech vs Dzieńkowski Marek
6:46:2
5.Nie przed 15:00Open
Gra podwójna, Mieszany
Boraczyńska Sandra
Grygoruk Tomasz
vs Radaszkiewicz Bogumiła
Malanowski Wojciech
6:26:2
6.Po odpoczynkuOpen
Gra podwójna, Kobiety
Kowalska Małgorzata
Neumann de Spallart Joanna
vs Boraczyńska Sandra
Koralewska Ewa Małgorzata
6:36:1
7.Po odpoczynku, nie przed 18:0050+
Gra podwójna, Mężczyźni
Sakwerda Adam
Wędrocha Roman
vs Kuczyński Andrzej
Tempczyk Tomasz
6:26:1
8.Następnie50+
Gra podwójna, Mężczyźni
Grzegorek Stefan
Gutjar Marek
vs Bogucki Stanisław
Pić Tomasz
6:16:4
Kort 8
1.Początek 10:0065+
Gra pojedyncza, Mężczyźni
Robaszkiewicz Ryszard vs Kuczyński Andrzej
6:16:1
2.Nie przed 11:0060+
Gra pojedyncza, Mężczyźni
Andrzejewski Wojciech vs Grzegorek Stefan
6:26:1
3.Nie przed 12:3050+
Gra podwójna, Mężczyźni
Bogucki Stanisław
Pić Tomasz
vs Gozdawa-Teleżyński Bogdan
Nyka Jakub
6:16:0
4.Nie przed 13:3050+
Gra podwójna, Mężczyźni
Kuczyński Andrzej
Tempczyk Tomasz
vs Piętka Jacek
Smętek Mariusz
w.o.
5.NastępnieOpen
Gra podwójna, Mieszany
Głódkowska Małgorzata
Lewandowski Dariusz
vs Kieraj Alicja
Laskowski Robert
6:16:4
Kort 9
1.Początek 10:0065+
Gra pojedyncza, Mężczyźni
Skórczyński Waldemar vs Ignaczak Jerzy
6:11:610:5
2.Nie przed 11:0060+
Gra pojedyncza, Mężczyźni
Wędrocha Roman vs Gutjar Marek
6:07:5
3.Nie przed 15:0050+
Gra podwójna, Mężczyźni
Sakwerda Adam
Wędrocha Roman
vs Dzieńkowski Marek
Kardaś Dariusz
w.o.
4.Do ustalenia50+
Gra podwójna, Mężczyźni
Sakwerda Adam
Wędrocha Roman
vs Majewski Paweł
Rogalewicz Piotr
w.o.
POLSKI ZWIĄZEK TENISOWY
ul. Konduktorska 4 lok.10
(wejście II, piętro V).
00-775 Warszawa
tel. (48-22) 122 12 00, 122 12 01
fax. (48-22) 122 12 11
e-mail: pzt@pzt.pl
Rachunek opłat statutowych: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
17 1600 1374 0003 0057 6053 3150
Rachunek Kolegium Sędziów: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
87 1600 1374 0003 0057 6053 3151
Dane do faktur:
Polski Związek Tenisowy
ul. Konduktorska 4 lok.10
00-775 Warszawa
NIP: 526-21-70-384
Copyright Polski Związek Tenisowy.
All rights reserved
projekt i wykonanie e-ARES Sp. z o.o.
Proszę czekać