Login to indywidualny identyfikator każdego użytkownika składający się z 10 znaków: 3 liter będących początkiem nazwiska bez polskich znaków oraz 7 cyfr np: dla Jana Kowalskiego login może mieć formę KOW1409871.

Jeżeli nie pamiętasz swojego loginu lub go do tej pory nie otrzymałeś to skorzystaj z funkcji nie znam swojego loginu.

Jeżeli jesteś lub chcesz zostać nowym członkiem PZT i nigdy do tej pory nie korzystałeś z systemów PZT to skorzystaj z opcji rejestracja online. Rejestracja online pozwala złożyć wniosek o przydzielenie dostępu do portalu PZT.

UWAGA. Maile z loginem bądź hasłem mogą „wpadać” do SPAMU. Jeżeli email z loginem nie dociera w ciągu kilku minut to sprawdź folder spam w swoim kliencie pocztowym.
Hasło w połączeniu z loginem pozwala uzyskać dostęp do portalu.

Jeżeli nie pamiętasz swojego hasła lub go do tej pory nie otrzymałeś to skorzystaj z funkcji przypomnij hasło

Jeżeli jesteś lub chcesz zostać nowym członkiem PZT i nigdy do tej pory nie korzystałeś z systemów PZT to skorzystaj z opcji rejestracja online. Rejestracja online pozwala złożyć wniosek o przydzielenie dostępu do portalu PZT.

Po pierwszym logowaniu zalecamy zmienić hasło.

UWAGA. Maile z loginem bądź hasłem mogą „wpadać” do SPAMU. Jeżeli email z hasłem nie dociera w ciągu kilku minut to sprawdź folder spam w swoim kliencie pocztowym.
Dokument uprawniający do gry w Mistrzostwach Polski taki jak:

- Karta Polaka;

- Karta stałego pobytu w Polsce przez okres minimum 36 kolejnych miesięcy;

  • trener PRO - szkoleniowiec o najwyższych kwalifikacjach przygotowany do pracy na wszystkich poziomach zaawansowania, także z zawodnikami profesjonalnymi
  • trener - szkoleniowiec przygotowany do pracy z początkującymi, zaawansowanymi oraz wyczynowymi tenisistami
  • coach - były lub aktualny zawodnik z dużym doświadczeniem na arenie międzynarodowej
  • instruktor - przygotowany do pracy z początkującymi tenisistami - dziećmi, młodzieżą i dorosłymi
  • animator - przygotowany do pracy z początkującymi dziećmi w wieku od 5 do 10 lat
  • sparingpartner - były lub aktualny zawodnik z dużym doświadczeniem na arenie krajowej
  • asystent - przygotowany
  • licencja złota (Mistrza) - minimum 10 lat doświadczenia i wybitne osiągnięcia szkoleniowe
  • licencja srebrna (Eksperta) - minimum 5 lat doświadczenia i znaczące osiągnięcia szkoleniowe
  • licencja brązowa - minimum 2 lata doświadczenia i pierwsze osiągnięcia szkoleniowe
  • licencja podstawowa - szkoleniowiec posiada specjalistyczne wykształcenie
Proszę czekać
Znajdujesz się: Wyniki > > Turniej > Mecze

Turniej

Status: Zakończony
OTK - OTK U12 Puchar Tenisowej Szkoły Podst.
3
Ranga
Od: 2020.11.21Do: 2020.11.23
Organizator:
Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica
Miejsce turnieju:
05-825 Grodzisk Mazowiecki, ul. Jowisza 92, Kozerki
Turniej gł.: 2020-11-21
Zgodnie z wytycznymi PZT oraz Ministerstwa Sportu turniej rozgrywany jest bez udziału publiczności.
Zawodnicy są zobowiązani do wypełnienia ankiety COVID przed pierwszym meczem.
Każdy mecz może zostać przesunięty na inny kort. Ew. zmiany będą nanoszone do planu gier.
Kolejność rozgrywanych meczów w dniu 21 listopad 2020
Lp. Czas Rozgrywka Wynik
Kort 6
1.Początek 09:00Skrzaty - do 12 lat
Gra pojedyncza, Chłopcy
Fletcher Vincent vs Rzewuski Ignacy
6:26:2
2.Nie przed 10:00Skrzaty - do 12 lat
Gra pojedyncza, Chłopcy
Furman Maciej vs Wandel Alexander
6:36:3
3.Po odpoczynku, nie przed 11:30Skrzaty - do 12 lat
Gra pojedyncza, Chłopcy
Fletcher Vincent vs Pasiorowski Jan
6:26:0
4.Po odpoczynku, nie przed 12:30Skrzaty - do 12 lat
Gra pojedyncza, Chłopcy
Furman Maciej vs Mosiński Szymon
6:46:4
5.Nie przed 14:00Skrzaty - do 12 lat
Gra pojedyncza, Dziewczęta
Janusz Zofia vs Rybkowska Magdalena
6:36:0
6.Nie przed 15:00Skrzaty - do 12 lat
Gra pojedyncza, Dziewczęta
Dudek Marta vs Mencik Nikola
7:56:1
7.Po odpoczynku, nie przed 16:30Skrzaty - do 12 lat
Gra pojedyncza, Dziewczęta
Janusz Zofia vs Domaradzka Marlena
6:36:0
8.Po odpoczynku, nie przed 18:30Skrzaty - do 12 lat
Gra pojedyncza, Dziewczęta
Dudek Marta vs Pankau Maria
6:06:0
Kort 7
1.Początek 09:00Skrzaty - do 12 lat
Gra pojedyncza, Chłopcy
Kolasa Paweł vs Pasiorowski Jan
6:26:2
2.Nie przed 10:00Skrzaty - do 12 lat
Gra pojedyncza, Chłopcy
Szary Antoni vs Mosiński Szymon
6:36:3
3.Po odpoczynku, nie przed 11:30Skrzaty - do 12 lat
Gra pojedyncza, Chłopcy
Kolasa Paweł vs Rzewuski Ignacy
7:66:3
4.Po odpoczynku, nie przed 12:30Skrzaty - do 12 lat
Gra pojedyncza, Chłopcy
Wandel Alexander vs Szary Antoni
1:66:313:11
5.Nie przed 14:00Skrzaty - do 12 lat
Gra pojedyncza, Dziewczęta
Kliber Katarzyna vs Domaradzka Marlena
6:26:1
6.Nie przed 15:00Skrzaty - do 12 lat
Gra pojedyncza, Dziewczęta
Sikora Martyna vs Pankau Maria
6:06:0
7.Po odpoczynku, nie przed 16:30Skrzaty - do 12 lat
Gra pojedyncza, Dziewczęta
Rybkowska Magdalena vs Kliber Katarzyna
6:46:4
8.Po odpoczynku, nie przed 18:30Skrzaty - do 12 lat
Gra pojedyncza, Dziewczęta
Sikora Martyna vs Mencik Nikola
2:66:310:7
Kort 8
1.Początek 09:00Skrzaty - do 12 lat
Gra pojedyncza, Chłopcy
Tejerina Sebastian vs Nowaczewski Kornel
6:36:1
2.Nie przed 10:00Skrzaty - do 12 lat
Gra pojedyncza, Chłopcy
Petushynskyy Aleksey vs Doliński Łukasz
6:16:2
3.Po odpoczynku, nie przed 11:30Skrzaty - do 12 lat
Gra pojedyncza, Chłopcy
Tejerina Sebastian vs Kas Mateusz
6:06:0
4.Po odpoczynku, nie przed 12:30Skrzaty - do 12 lat
Gra pojedyncza, Chłopcy
Petushynskyy Aleksey vs Raztawicki Bartosz
6:06:2
5.Nie przed 14:00Skrzaty - do 12 lat
Gra pojedyncza, Dziewczęta
Chylińska Natalia vs Tunkiewicz Anna
6:36:3
6.Nie przed 15:00Skrzaty - do 12 lat
Gra pojedyncza, Dziewczęta
Czechowicz Anna vs Pastuszyńska Wiktoria
6:36:1
7.Po odpoczynku, nie przed 16:30Skrzaty - do 12 lat
Gra pojedyncza, Dziewczęta
Miszczak Lena vs Tunkiewicz Anna
4:66:410:8
8.Po odpoczynku, nie przed 18:30Skrzaty - do 12 lat
Gra pojedyncza, Dziewczęta
Janiszewska Aleksandra vs Czechowicz Anna
6:26:2
Kort 9
1.Początek 09:00Skrzaty - do 12 lat
Gra pojedyncza, Chłopcy
Masłowski Stefan vs Kas Mateusz
6:36:1
2.Nie przed 10:00Skrzaty - do 12 lat
Gra pojedyncza, Chłopcy
Nowak Mateusz vs Raztawicki Bartosz
6:26:2
3.Po odpoczynku, nie przed 11:30Skrzaty - do 12 lat
Gra pojedyncza, Chłopcy
Nowaczewski Kornel vs Masłowski Stefan
6:46:2
4.Po odpoczynku, nie przed 12:30Skrzaty - do 12 lat
Gra pojedyncza, Chłopcy
Nowak Mateusz vs Doliński Łukasz
6:26:0
5.Nie przed 14:00Skrzaty - do 12 lat
Gra pojedyncza, Dziewczęta
Miszczak Lena vs Chaczbabian Nina
6:26:2
6.Nie przed 15:00Skrzaty - do 12 lat
Gra pojedyncza, Dziewczęta
Janiszewska Aleksandra vs Caruk Laura
6:06:0
7.Po odpoczynku, nie przed 16:30Skrzaty - do 12 lat
Gra pojedyncza, Dziewczęta
Chylińska Natalia vs Chaczbabian Nina
6:16:1
8.Po odpoczynku, nie przed 18:30Skrzaty - do 12 lat
Gra pojedyncza, Dziewczęta
Pastuszyńska Wiktoria vs Caruk Laura
6:16:0
POLSKI ZWIĄZEK TENISOWY
ul. Konduktorska 4 lok.10
(wejście II, piętro V).
00-775 Warszawa
tel. (48-22) 122 12 00, 122 12 01
fax. (48-22) 122 12 11
e-mail: pzt@pzt.pl
Rachunek opłat statutowych: Bank Pekao S.A.
20 1240 1037 1111 0011 1172 8672
Rachunek Kolegium Sędziów: Bank Pekao S.A.
61 1240 1037 1111 0011 1172 8904
Dane do faktur:
Polski Związek Tenisowy
ul. Konduktorska 4 lok.10
00-775 Warszawa
NIP: 526-21-70-384
Copyright Polski Związek Tenisowy.
All rights reserved
projekt i wykonanie e-ARES Sp. z o.o.
Proszę czekać