Login to indywidualny identyfikator każdego użytkownika składający się z 10 znaków: 3 liter będących początkiem nazwiska bez polskich znaków oraz 7 cyfr np: dla Jana Kowalskiego login może mieć formę KOW1409871.

Jeżeli nie pamiętasz swojego loginu lub go do tej pory nie otrzymałeś to skorzystaj z funkcji nie znam swojego loginu.

Jeżeli jesteś lub chcesz zostać nowym członkiem PZT i nigdy do tej pory nie korzystałeś z systemów PZT to skorzystaj z opcji rejestracja online. Rejestracja online pozwala złożyć wniosek o przydzielenie dostępu do portalu PZT.

UWAGA. Maile z loginem bądź hasłem mogą „wpadać” do SPAMU. Jeżeli email z loginem nie dociera w ciągu kilku minut to sprawdź folder spam w swoim kliencie pocztowym.
Hasło w połączeniu z loginem pozwala uzyskać dostęp do portalu.

Jeżeli nie pamiętasz swojego hasła lub go do tej pory nie otrzymałeś to skorzystaj z funkcji przypomnij hasło

Jeżeli jesteś lub chcesz zostać nowym członkiem PZT i nigdy do tej pory nie korzystałeś z systemów PZT to skorzystaj z opcji rejestracja online. Rejestracja online pozwala złożyć wniosek o przydzielenie dostępu do portalu PZT.

Po pierwszym logowaniu zalecamy zmienić hasło.

UWAGA. Maile z loginem bądź hasłem mogą „wpadać” do SPAMU. Jeżeli email z hasłem nie dociera w ciągu kilku minut to sprawdź folder spam w swoim kliencie pocztowym.
Dokument uprawniający do gry w Mistrzostwach Polski taki jak:

- Karta Polaka;

- Karta stałego pobytu w Polsce przez okres minimum 36 kolejnych miesięcy;

  • trener PRO - szkoleniowiec o najwyższych kwalifikacjach przygotowany do pracy na wszystkich poziomach zaawansowania, także z zawodnikami profesjonalnymi
  • trener - szkoleniowiec przygotowany do pracy z początkującymi, zaawansowanymi oraz wyczynowymi tenisistami
  • coach - były lub aktualny zawodnik z dużym doświadczeniem na arenie międzynarodowej
  • instruktor - przygotowany do pracy z początkującymi tenisistami - dziećmi, młodzieżą i dorosłymi
  • animator - przygotowany do pracy z początkującymi dziećmi w wieku od 5 do 10 lat
  • sparingpartner - były lub aktualny zawodnik z dużym doświadczeniem na arenie krajowej
  • asystent - przygotowany
  • licencja złota (Mistrza) - minimum 10 lat doświadczenia i wybitne osiągnięcia szkoleniowe
  • licencja srebrna (Eksperta) - minimum 5 lat doświadczenia i znaczące osiągnięcia szkoleniowe
  • licencja brązowa - minimum 2 lata doświadczenia i pierwsze osiągnięcia szkoleniowe
  • licencja podstawowa - szkoleniowiec posiada specjalistyczne wykształcenie
Proszę czekać
Znajdujesz się: Wyniki > > Turniej > Mecze

Turniej

Status: Zakończony
WTK - WTK MŁODZIKÓW GRUPOWO-PUCHAROWY
5
Ranga
Od: 2023.11.11Do: 2023.11.13
Organizator:
Starochorzowskie Centrum Sportu "Sokół"
Miejsce turnieju:
41-503 CHORZÓW, ul.Harcerska 15
zapisy do debla : chłopcy do 14 , dziewczynki do 17
Mecze od drugiej rundy będą wypuszczane w systemie na "pierwszy wolny kort"
godziny rozpoczęcia meczy są orientacyjne, należy byc obecnym na 15 min przed wyznaczoną godziną
Kolejność rozgrywanych meczów w dniu 11 listopad 2023
Lp. Czas Rozgrywka Wynik
Kort A
1.Początek 11:00Młodzicy - do 14 lat
Gra pojedyncza, Chłopcy
Myszkowski Dawid vs Borda Tymon
6:06:0
2.Nie przed 12:00Młodzicy - do 14 lat
Gra pojedyncza, Chłopcy
Gajewski Bartosz vs Regulski Jan
6:36:0
3.NastępnieMłodzicy - do 14 lat
Gra pojedyncza, Chłopcy
Myszkowski Dawid vs Zieliński Ignacy
6:06:0
4.NastępnieMłodzicy - do 14 lat
Gra pojedyncza, Chłopcy
Gajewski Bartosz vs Takmadżan Bruno
7:66:2
5.Nie przed 15:00Młodzicy - do 14 lat
Gra pojedyncza, Dziewczęta
Jędrycha Julia vs Kwapisz Natasza
6:06:0
6.Nie przed 16:00Młodzicy - do 14 lat
Gra pojedyncza, Dziewczęta
Kochańska Maja vs Osys Maria
6:36:2
7.NastępnieMłodzicy - do 14 lat
Gra pojedyncza, Dziewczęta
Hajda Zofia vs Jędrycha Julia
3:66:310:7
8.NastępnieMłodzicy - do 14 lat
Gra pojedyncza, Dziewczęta
Kochańska Maja vs Krzysztoń Hanna
4:66:310:8
9.Po odpoczynkuMłodzicy - do 14 lat
Gra podwójna, Dziewczęta
Góra Kaja
Jędrycha Julia
vs Hajda Zofia
Skwara Alicja
6:36:0
Kort B
1.Początek 11:00Młodzicy - do 14 lat
Gra pojedyncza, Chłopcy
Majewski Nikodem vs Zieliński Ignacy
6:46:2
2.Nie przed 12:00Młodzicy - do 14 lat
Gra pojedyncza, Chłopcy
Kowalczyk Kornel vs Takmadżan Bruno
6:27:6
3.NastępnieMłodzicy - do 14 lat
Gra pojedyncza, Chłopcy
Majewski Nikodem vs Borda Tymon
6:16:0
4.NastępnieMłodzicy - do 14 lat
Gra pojedyncza, Chłopcy
Kowalczyk Kornel vs Regulski Jan
6:26:3
5.Nie przed 15:00Młodzicy - do 14 lat
Gra pojedyncza, Dziewczęta
Góra Kaja vs Hajda Zofia
6:13:611:9
6.Nie przed 16:00Młodzicy - do 14 lat
Gra pojedyncza, Dziewczęta
Krzysztoń Hanna vs Pasternak Anna
6:26:2
7.NastępnieMłodzicy - do 14 lat
Gra pojedyncza, Dziewczęta
Góra Kaja vs Kwapisz Natasza
6:16:1
8.NastępnieMłodzicy - do 14 lat
Gra pojedyncza, Dziewczęta
Pasternak Anna vs Osys Maria
6:76:410:8
Kort C
1.Początek 11:00Młodzicy - do 14 lat
Gra pojedyncza, Chłopcy
Kwapisz Piotr vs Domagała Adam
6:36:3
2.Nie przed 12:00Młodzicy - do 14 lat
Gra pojedyncza, Chłopcy
Preisner Aleksander vs Kohler Stanisław
4:66:310:6
3.NastępnieMłodzicy - do 14 lat
Gra pojedyncza, Chłopcy
Bury Łukasz vs Kwapisz Piotr
6:46:4
4.NastępnieMłodzicy - do 14 lat
Gra pojedyncza, Chłopcy
Preisner Aleksander vs Górniewski Mateusz
6:16:1
5.Nie przed 15:00Młodzicy - do 14 lat
Gra pojedyncza, Dziewczęta
Bekdas Aylin vs Skwara Alicja
1:66:010:5
6.Nie przed 16:00Młodzicy - do 14 lat
Gra pojedyncza, Dziewczęta
Kochańska Aleksandra vs Nowak Nina
6:16:4
7.NastępnieMłodzicy - do 14 lat
Gra pojedyncza, Dziewczęta
Bekdas Aylin vs Ziemba Marta
6:06:2
8.NastępnieMłodzicy - do 14 lat
Gra pojedyncza, Dziewczęta
Kochańska Aleksandra vs Cedro Maria
6:26:4
Kort D
1.Początek 11:00Młodzicy - do 14 lat
Gra pojedyncza, Chłopcy
Mrowiec Karol vs Bury Łukasz
6:33:610:6
2.Nie przed 12:00Młodzicy - do 14 lat
Gra pojedyncza, Chłopcy
Duraj Franciszek vs Górniewski Mateusz
6:16:2
3.NastępnieMłodzicy - do 14 lat
Gra pojedyncza, Chłopcy
Mrowiec Karol vs Domagała Adam
6:36:0
4.NastępnieMłodzicy - do 14 lat
Gra pojedyncza, Chłopcy
Kohler Stanisław vs Duraj Franciszek
6:13:610:7
5.Nie przed 15:00Młodzicy - do 14 lat
Gra pojedyncza, Dziewczęta
Dziembała Maja vs Ziemba Marta
6:06:0
6.Nie przed 16:00Młodzicy - do 14 lat
Gra pojedyncza, Dziewczęta
Cedro Maria vs Staszków Gabriela
6:26:1
7.NastępnieMłodzicy - do 14 lat
Gra pojedyncza, Dziewczęta
Dziembała Maja vs Skwara Alicja
6:06:0
8.NastępnieMłodzicy - do 14 lat
Gra pojedyncza, Dziewczęta
Nowak Nina vs Staszków Gabriela
6:26:2
Kort E
1.Nie przed 18:00Młodzicy - do 14 lat
Gra podwójna, Chłopcy
Gajewski Bartosz
Regulski Jan
vs Domagała Adam
Myszkowski Dawid
6:44:610:6
2.Po odpoczynkuMłodzicy - do 14 lat
Gra podwójna, Chłopcy
Kwapisz Piotr
Zieliński Ignacy
vs Gajewski Bartosz
Regulski Jan
6:26:3
Kort F
1.NastępnieMłodzicy - do 14 lat
Gra podwójna, Chłopcy
Bury Łukasz
Duraj Franciszek
vs Kohler Stanisław
Majewski Nikodem
6:36:3
2.Po odpoczynkuMłodzicy - do 14 lat
Gra podwójna, Chłopcy
Mrowiec Karol
Preisner Aleksander
vs Bury Łukasz
Duraj Franciszek
6:26:3
POLSKI ZWIĄZEK TENISOWY
ul. Konduktorska 4 lok.10
(wejście II, piętro V).
00-775 Warszawa
tel. (48-22) 122 12 00, 122 12 01
fax. (48-22) 122 12 11
e-mail: pzt@pzt.pl
Rachunek opłat statutowych: Bank Pekao S.A.
20 1240 1037 1111 0011 1172 8672
Rachunek Kolegium Sędziów: Bank Pekao S.A.
61 1240 1037 1111 0011 1172 8904
Dane do faktur:
Polski Związek Tenisowy
ul. Konduktorska 4 lok.10
00-775 Warszawa
NIP: 526-21-70-384
Copyright Polski Związek Tenisowy.
All rights reserved
projekt i wykonanie e-ARES Sp. z o.o.
Proszę czekać