Odwiedziło nas 50 dzieci, m.in z Łodzi, Warszawy, Szczecinka, Kalisza, Olsztyna, Słupska, Bydgoszczy, Gdańska, Elbląga i Torunia.
Rywalizowały w 5 kategoriach: czerwonej do lat 8, pomarańczowej dziewcząt do lat 9, pomarańczowej chłopców do lat 9, zielonej dziewcząt do lat 10, zielonej chłopców do lat 10.
Dzięki wsparciu sponsorów i zaangażowaniu rodziców z naszego klubu udało się zorganizować wspaniałą imprezę na ogólnopolskim poziomie. Dzieci uczestniczące w turnieju miały zapewnione dodatkowe atrakcje, m.in. salę gier z ping-pongiem, a także piłkarzyki. Z racji tego, że Tenis10 ma być frajdą dla dzieciaków żaden z uczestników nie odjechał z pustymi rękoma, każde dziecko otrzymało torbę pełną upominków, a dla zwycięzców, wicemistrzów i półfinalistów każdej kategorii sponsorzy ufundowali nagrody o łącznej wartości 4000zł. W przerwach dzieci oraz rodzice mieli do dyspozycji catering od naszych partnerów, ciepłe i zimne przekąski, napoje oraz różnego rodzaju słodkości.