Login to indywidualny identyfikator każdego użytkownika składający się z 10 znaków: 3 liter będących początkiem nazwiska bez polskich znaków oraz 7 cyfr np: dla Jana Kowalskiego login może mieć formę KOW1409871.

Jeżeli nie pamiętasz swojego loginu lub go do tej pory nie otrzymałeś to skorzystaj z funkcji nie znam swojego loginu.

Jeżeli jesteś lub chcesz zostać nowym członkiem PZT i nigdy do tej pory nie korzystałeś z systemów PZT to skorzystaj z opcji rejestracja online. Rejestracja online pozwala złożyć wniosek o przydzielenie dostępu do portalu PZT.

UWAGA. Maile z loginem bądź hasłem mogą „wpadać” do SPAMU. Jeżeli email z loginem nie dociera w ciągu kilku minut to sprawdź folder spam w swoim kliencie pocztowym.
Hasło w połączeniu z loginem pozwala uzyskać dostęp do portalu.

Jeżeli nie pamiętasz swojego hasła lub go do tej pory nie otrzymałeś to skorzystaj z funkcji przypomnij hasło

Jeżeli jesteś lub chcesz zostać nowym członkiem PZT i nigdy do tej pory nie korzystałeś z systemów PZT to skorzystaj z opcji rejestracja online. Rejestracja online pozwala złożyć wniosek o przydzielenie dostępu do portalu PZT.

Po pierwszym logowaniu zalecamy zmienić hasło.

UWAGA. Maile z loginem bądź hasłem mogą „wpadać” do SPAMU. Jeżeli email z hasłem nie dociera w ciągu kilku minut to sprawdź folder spam w swoim kliencie pocztowym.
Dokument uprawniający do gry w Mistrzostwach Polski taki jak:

- Karta Polaka;

- Karta stałego pobytu w Polsce przez okres minimum 36 kolejnych miesięcy;

 • trener PRO - szkoleniowiec o najwyższych kwalifikacjach przygotowany do pracy na wszystkich poziomach zaawansowania, także z zawodnikami profesjonalnymi
 • trener - szkoleniowiec przygotowany do pracy z początkującymi, zaawansowanymi oraz wyczynowymi tenisistami
 • coach - były lub aktualny zawodnik z dużym doświadczeniem na arenie międzynarodowej
 • instruktor - przygotowany do pracy z początkującymi tenisistami - dziećmi, młodzieżą i dorosłymi
 • animator - przygotowany do pracy z początkującymi dziećmi w wieku od 5 do 10 lat
 • sparingpartner - były lub aktualny zawodnik z dużym doświadczeniem na arenie krajowej
 • asystent - przygotowany
 • licencja złota (Mistrza) - minimum 10 lat doświadczenia i wybitne osiągnięcia szkoleniowe
 • licencja srebrna (Eksperta) - minimum 5 lat doświadczenia i znaczące osiągnięcia szkoleniowe
 • licencja brązowa - minimum 2 lata doświadczenia i pierwsze osiągnięcia szkoleniowe
 • licencja podstawowa - szkoleniowiec posiada specjalistyczne wykształcenie
Proszę czekać
Znajdujesz się: Wyniki > Tenis 10 > Turniej > Zwycięzcy

Turniej Tenis 10

Status: Zakończony
34 Mistrzostwa Ziemi Piotrkowskiej biedronki lat 8
Od: 2021.11.28 Do: 2021.11.28
Organizator:
TUKS Kozica Piotrków Trybunalski
Miejsce turnieju:
97-300 Piotrków Trybunalski, Belzacka 108/110
Kategorie:
IGA GÓRNA, BRUNO SOCIK, NATASZA KLESZCZ I JAN SZYMCZYK MISTRZAMI ZIEMI PIOTRKOWSKIEJ 2021 WŚRÓD BIEDRONEK I KRASNALI
W ostatnią niedzielę listopada TUKS Kozica Piotrków Tryb. zorganizował 34 Tenisowe Mistrzostwa Ziemi Piotrkowskiej 2021 w kategoriach biedronek do lat 8 i krasnali do lat 10 zarówno wśród dziewczat, jak i chłopców. BIEDRONKI DO LAT 8 – DZIEWCZĘTA Pierwsze w niedzielne popołudnie do rywalizacji ruszyły właśnie dziewczynki do lat 8. Dla całej piątki rywalizującej w grupie "każda z każdą" po jednym super tie-breaku do 15 pkt. był to debiutancki turniej, toteż emocje towarzyszyły uczestniczkom, ich rodzicom i dziadkom, już od pierwszych rozegranych piłek. Po rozegraniu wszystkich spotkań kolejność zawodniczek okazała się następująca: 1. Iga Górna – ST Winner Piotrków Tryb. 2. Wiktoria Jacukowicz – ST Winner Piotrków Tryb. 3. Maria Brzezowska – TUKS Kozica Piotrków Tryb. 4. Julia Koczwarska – TUKS Kozica Piotrków Tryb. 5. Anna Kugiel – TUKS Kozica Piotrków Tryb. BIEDRONKI DO LAT 8 – CHŁOPCY Tu także wystartowało pięciu chłopców rywalizując takim samym systemem, jak dziewczęta. Trójka z nich debiutowała w turnieju, a dwóch Wojciech Kugiel i Bruno Socik trenujący pod okiem Grzegorza Żurkowskiego, to doświadczeni już 8-latkowie, którzy biorą udział w rywalizacji 10-latków prowadzoną przez WZT Łódź. Taki potencjał rywalizujących jasno wskazał więc faworytów turnieju w tej kategorii. Po rozegraniu wszystkich spotkań kolejność zawodników była następująca: 1. Bruno Socik – TUKS Kozica Piotrków Tryb. 2. Wojciech Kugiel – TUKS Kozica Piotrków Tryb. 3. Jan Byczkowski – ST Winner Piotrków Tryb. 4. Maksymilian Samborski – TUKS Kozica Piotrków Tryb. 5. Antoni Bińczyk – TUKS Kozica Piotrków Tryb. KRASNALKI DO LAT 10 Tu zgłosiły się jedynie trzy zawodniczki, które rozegrały turniej po jednym secie do 6 gemów "każda z każdą". Najlepszą bez straty gema okazała się liderka rankingu wojewódzkiego krasnalek WZT Łódź 9-letnia Natasza Kleszcz – TUKS Kozica Piotrków Tryb., druga była Maja Kabzińska – ST Winner Piotrków Tryb., a trzecia Kalina Kacperczyk – TUKS Kozica Piotrków Tryb. KRASNALE DO LAT 10 Czterech chłopców, podobnie jak dziewczęta, rywalizowało systemem "każdy z każdym" po jednym secie do 6 gemów. Najlepszym z kompletem zwycięstw okazał się Jan Szymczyk – ST Winner Piotrków Tryb., drugi był 9-letni Adam Wściubiak – ST Winner Piotrków Tryb., trzeci 8-letni Wojciech Kugiel – TUKS Kozica Piotrków Tryb., a czwarty także 8-latek Bruno Socik – TUKS Kozica Piotrków Tryb.
POLSKI ZWIĄZEK TENISOWY
ul. Konduktorska 4 lok.10
(wejście II, piętro V).
00-775 Warszawa
tel. (48-22) 122 12 00, 122 12 01
fax. (48-22) 122 12 11
e-mail: pzt@pzt.pl
Rachunek opłat statutowych: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
17 1600 1374 0003 0057 6053 3150
Rachunek Kolegium Sędziów: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
87 1600 1374 0003 0057 6053 3151
Dane do faktur:
Polski Związek Tenisowy
ul. Konduktorska 4 lok.10
00-775 Warszawa
NIP: 526-21-70-384
Copyright Polski Związek Tenisowy.
All rights reserved
projekt i wykonanie e-ARES Sp. z o.o.
Proszę czekać