Login to indywidualny identyfikator każdego użytkownika składający się z 10 znaków: 3 liter będących początkiem nazwiska bez polskich znaków oraz 7 cyfr np: dla Jana Kowalskiego login może mieć formę KOW1409871.

Jeżeli nie pamiętasz swojego loginu lub go do tej pory nie otrzymałeś to skorzystaj z funkcji nie znam swojego loginu.

Jeżeli jesteś lub chcesz zostać nowym członkiem PZT i nigdy do tej pory nie korzystałeś z systemów PZT to skorzystaj z opcji rejestracja online. Rejestracja online pozwala złożyć wniosek o przydzielenie dostępu do portalu PZT.

UWAGA. Maile z loginem bądź hasłem mogą „wpadać” do SPAMU. Jeżeli email z loginem nie dociera w ciągu kilku minut to sprawdź folder spam w swoim kliencie pocztowym.
Hasło w połączeniu z loginem pozwala uzyskać dostęp do portalu.

Jeżeli nie pamiętasz swojego hasła lub go do tej pory nie otrzymałeś to skorzystaj z funkcji przypomnij hasło

Jeżeli jesteś lub chcesz zostać nowym członkiem PZT i nigdy do tej pory nie korzystałeś z systemów PZT to skorzystaj z opcji rejestracja online. Rejestracja online pozwala złożyć wniosek o przydzielenie dostępu do portalu PZT.

Po pierwszym logowaniu zalecamy zmienić hasło.

UWAGA. Maile z loginem bądź hasłem mogą „wpadać” do SPAMU. Jeżeli email z hasłem nie dociera w ciągu kilku minut to sprawdź folder spam w swoim kliencie pocztowym.
Dokument uprawniający do gry w Mistrzostwach Polski taki jak:

- Karta Polaka;

- Karta stałego pobytu w Polsce przez okres minimum 36 kolejnych miesięcy;

  • trener PRO - szkoleniowiec o najwyższych kwalifikacjach przygotowany do pracy na wszystkich poziomach zaawansowania, także z zawodnikami profesjonalnymi
  • trener - szkoleniowiec przygotowany do pracy z początkującymi, zaawansowanymi oraz wyczynowymi tenisistami
  • coach - były lub aktualny zawodnik z dużym doświadczeniem na arenie międzynarodowej
  • instruktor - przygotowany do pracy z początkującymi tenisistami - dziećmi, młodzieżą i dorosłymi
  • animator - przygotowany do pracy z początkującymi dziećmi w wieku od 5 do 10 lat
  • sparingpartner - były lub aktualny zawodnik z dużym doświadczeniem na arenie krajowej
  • asystent - przygotowany
  • licencja złota (Mistrza) - minimum 10 lat doświadczenia i wybitne osiągnięcia szkoleniowe
  • licencja srebrna (Eksperta) - minimum 5 lat doświadczenia i znaczące osiągnięcia szkoleniowe
  • licencja brązowa - minimum 2 lata doświadczenia i pierwsze osiągnięcia szkoleniowe
  • licencja podstawowa - szkoleniowiec posiada specjalistyczne wykształcenie
Proszę czekać
Znajdujesz się: Klasyfikacje > Klasyfikacja (bonusowa) klubów

Klasyfikacja (bonusowa) klubów - za rok 2017

Klasyfikacja (bonusowa) klubów za rok 2017
 
Poz.KlubWojewodztwoBonusy indywidualneBonusy drużynoweOgółem
1KS Górnik Bytomśląskie1149,001180,002329,00
2BKT Advantage Bielsko-Białaśląskie1056,001140,002196,00
3AZS Poznańwielkopolskie1206,00940,002146,00
4Klub Tenisowy "Legia"mazowieckie889,00335,001224,00
5Park Tenisowy Olimpia Poznańwielkopolskie730,00472,001202,00
6SKT Szczecinzachodniopomorskie608,00485,001093,00
7AT Angelique Kerber Puszczykowowielkopolskie822,00175,00997,00
8AT Promasters Szczecinzachodniopomorskie509,00420,00929,00
9WKS Grunwald Poznańwielkopolskie574,00340,00914,00
10Miejski Klub Tenisowy Łódźłódzkie658,00250,00908,00
11Klub Tenisowy GAT Gdańskpomorskie412,00480,00892,00
12Stow. Integracyjny Klub Tenisa Płockmazowieckie585,00250,00835,00
13UKS Beskidy Ustrońśląskie550,00275,00825,00
14Krzycki Klub Tenisowy Wrocławdolnośląskie441,00345,00786,00
15Stowarzyszenie Morelowa Tennis Club Warszawamazowieckie389,00360,00749,00
16SKT Centrum Bydgoszczkujawsko-pomorskie421,00230,00651,00
17Klub Tenisowy Warszawianka Warszawamazowieckie459,00190,00649,00
18Fundacja Warsaw Sports Groupmazowieckie615,000,00615,00
19WKT Mera Warszawamazowieckie521,0080,00601,00
20UKS Omega Smolecdolnośląskie373,00195,00568,00
21ST MATCHPOINT w Komorowiemazowieckie314,00180,00494,00
22Krakowski Klub Sportowy OLSZAmałopolskie398,0085,00483,00
23KS Grzegórzecki Krakówmałopolskie192,00285,00477,00
24WKS Flota Gdyniapomorskie215,00250,00465,00
25Pobiedziski Klub Tenisowywielkopolskie192,00217,00409,00
26WTS Orzeł Warszawamazowieckie344,0060,00404,00
27KS AZS AWF Wrocławdolnośląskie258,00140,00398,00
28Sopot Tenis Klubpomorskie334,0050,00384,00
29UKS RP SPORT Olsztynwarmińsko-mazurskie314,0050,00364,00
30AZS Łódźłódzkie337,000,00337,00
31Starochorzowskie Centrum Sportu "Sokół" śląskie156,00180,00336,00
32Park Rekreacyjno-Sportowy FairPlayce Poznańwielkopolskie212,00122,00334,00
33KS Start-Wisła Toruńkujawsko-pomorskie171,00150,00321,00
34Pabianicki Klub Tenisowyłódzkie184,00135,00319,00
35DSSN Aktywni Wrocławdolnośląskie208,00100,00308,00
36Fundacja Eurotenis Łódźłódzkie135,00150,00285,00
37UKT Radość 90 Warszawamazowieckie165,00115,00280,00
37UKT Akademia Tenisa Pol-Sart Lublinlubelskie220,0060,00280,00
39ZST Tennis Wheelchair Zielona Góralubuskie128,00150,00278,00
40Klub Sportowy Warta Poznańwielkopolskie135,00140,00275,00
41Akademia Tenisowa MASTERS Radommazowieckie104,00165,00269,00
42Stowarzyszenie Tenisowe TieBreakmazowieckie46,00215,00261,00
43MKT Stalowa Wolapodkarpackie182,0075,00257,00
44UKS Return Łomżapodlaskie144,00110,00254,00
45Klub Tenisowy TENISWIL Warszawa-Wilanówmazowieckie213,0040,00253,00
46Klub Tenisowy Matuszewski Stawigudawarmińsko-mazurskie141,00105,00246,00
47Fundacja Akademia Sportu PRO-AM Warszawamazowieckie115,00130,00245,00
48MKS Andrychówmałopolskie130,00110,00240,00
49Klub Miedzeszyn Warszawamazowieckie159,0080,00239,00
50SKF Klub Tenisowy Szczawno-Zdrójdolnośląskie163,0075,00238,00
51Krzycka Park Wrocławdolnośląskie132,00100,00232,00
52KCT Masters Inowrocławkujawsko-pomorskie110,00120,00230,00
53Śląskie Centrum Tenisa Pszczynaśląskie134,0080,00214,00
54Stow. REDECO SiR Wrocławdolnośląskie213,000,00213,00
55KS Mostostal Zabrześląskie161,0050,00211,00
56GKS Górnik Łęcznalubelskie82,00125,00207,00
57KS Budowlani Olsztynwarmińsko-mazurskie115,0090,00205,00
58ITT Goplania Inowrocławkujawsko-pomorskie176,0025,00201,00
59BTS As Bełchatówłódzkie118,0070,00188,00
60Tenisowy Uczniowski Klub Sportowy LEO Trąbki Małepomorskie84,00100,00184,00
61WTS DeSki Warszawamazowieckie172,000,00172,00
62Klub Tenisowy Błonia Krakówmałopolskie98,0070,00168,00
63Tenis Klub Toruńkujawsko-pomorskie59,00100,00159,00
64Klub Tenisowych Asów Wrocławdolnośląskie152,000,00152,00
65KS Tęcza-Społem Kielceświętokrzyskie124,0025,00149,00
66UKS SPORTAKUS Wrocławdolnośląskie36,00105,00141,00
67UKS Dwójka Zielona Góralubuskie111,0025,00136,00
68Złotoryjskie Towarzystwo Tenisowe Złotoryjadolnośląskie131,000,00131,00
68TENISOWY KLUB SPORTOWY KROS Tarnowo Podgórnewielkopolskie41,0090,00131,00
70KAT "Prince" Krosnopodkarpackie72,0050,00122,00
71ZTT KT Return Zamośćlubelskie112,000,00112,00
72MUKS Gemik Kielceświętokrzyskie85,0025,00110,00
73UKS ACT Sport Tarnówmałopolskie108,000,00108,00
74Górniczy Klub Tenisowy Nafta Zielona Góralubuskie105,000,00105,00
75KP Sokół Rzeszówpodkarpackie102,000,00102,00
76Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu M.Curie-Skłodowskiej Lublinlubelskie75,0025,00100,00
77UKT TenisPRO Koszalinzachodniopomorskie47,0050,0097,00
78Klub Tenisowy Jelenia Góradolnośląskie48,0045,0093,00
79STOWARZYSZENIE NA RZECZ ROZWOJU KULTURY FIZYCZNEJ SP2 - RADZIONKÓWśląskie52,0040,0092,00
80KT Arka Gdyniapomorskie58,0030,0088,00
80Stowarzyszenie AG TENIS CHORZOWSKA w Radomiumazowieckie51,0037,0088,00
82STT Fakro Nowy Sączmałopolskie87,000,0087,00
83KT Jakubowo-Olsztynwarmińsko-mazurskie81,000,0081,00
84Klub Tenisowy Pro-Team Lesznowielkopolskie50,0025,0075,00
85Stowarzyszenie VARIO CLUB Żerniki Wrocławskiedolnośląskie74,000,0074,00
85Stow. FST Sport Team Toruńkujawsko-pomorskie24,0050,0074,00
87KT Break Warszawamazowieckie68,002,0070,00
88Stow. Sportowe Bałtyk Tennis Club Koszalinzachodniopomorskie5,0060,0065,00
89UKT Winner Krakówmałopolskie60,000,0060,00
90Klub Tenisowy Clarena Wrocławdolnośląskie57,000,0057,00
91Sport Klub Kryspinówmałopolskie54,000,0054,00
91Klub Sportowy "Tennis Life" mazowieckie17,0037,0054,00
93Uczniowski Klub Sportowy C'monlubuskie52,000,0052,00
94UKS Krak Tenis Krakówmałopolskie45,005,0050,00
94TUKS Kozica Piotrków Trybunalskiłódzkie25,0025,0050,00
96Tarnowski Klub Tenisowymałopolskie49,000,0049,00
97KT Avia Świdniklubelskie48,000,0048,00
98Głogowskie Tow. Tenisowe Głogówdolnośląskie47,000,0047,00
99TS IDEA SPORT Toruńkujawsko-pomorskie42,000,0042,00
99Sanocki Klub Tenisowypodkarpackie17,0025,0042,00
101Klub Tenisowy Żarylubuskie41,000,0041,00
102UTKS Dzierzkowicelubelskie13,0025,0038,00
103Lubińskie Centrum Tenisowe TOP TENIS Lubindolnośląskie37,000,0037,00
104UKS Junior Tarnogródlubelskie1,0035,0036,00
105KAPUSTKA TENIS KLUB kujawsko-pomorskie35,000,0035,00
106Kędzierzyński Klub Tenisowy opolskie34,000,0034,00
107Fundacja Aktywności Fizycznej Radomskołódzkie33,000,0033,00
107WKS O.R.I. Kruszyn Krajeńskikujawsko-pomorskie8,0025,0033,00
109MATCHPOINT Żyrardówmazowieckie18,0012,0030,00
110TKS Slavia Ruda Śląskaśląskie25,000,0025,00
111TENIS PARK Kołobrzegzachodniopomorskie24,000,0024,00
111MUKS Gorzowskie Centrum Tenisa, Gorzów Wlkp.lubuskie24,000,0024,00
111Lechia Tennis Clubpomorskie24,000,0024,00
114Stowarzyszenie Tenisa Ziemnego w Polkowicachdolnośląskie22,000,0022,00
114S4S Squash For Silesia, Bytomśląskie22,000,0022,00
116UKS Family Tennis Camp Ściegnydolnośląskie21,000,0021,00
117UKS Perfect Zduńska Wolałódzkie8,0010,0018,00
117KKS Włókniarz 1925 w Kaliszuwielkopolskie13,005,0018,00
119Węgrowskie Stowarzyszenie Tenisowe mazowieckie7,0010,0017,00
120Sinet Klub Legnicadolnośląskie16,000,0016,00
121Fundacja Klub Tenisowy Astra Książenicemazowieckie14,000,0014,00
122UKS Sportteam Warszawamazowieckie3,0010,0013,00
122BKS GEM Biała Podlaskalubelskie13,000,0013,00
124Kostrzyński Klub Tenisowy wielkopolskie2,0010,0012,00
125TTZ Iławawarmińsko-mazurskie10,000,0010,00
126UKS Tenisowe Asy Warszawamazowieckie9,000,009,00
127Fundacja Tenis Częstochowaśląskie8,000,008,00
127POZ BRUK Sobotawielkopolskie8,000,008,00
129KT GINTER Warszawamazowieckie7,000,007,00
130Uczniowski Klub Sportowy RG Tennis Team Kielceświętokrzyskie6,000,006,00
131Klub Sportowy Rybnickie Towarzystwo Tenisowe śląskie5,000,005,00
132Klub Sportowy SPORT&SMILE Warszawamazowieckie4,000,004,00
132Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athleticamazowieckie4,000,004,00
132KS Nadwiślan Krakówmałopolskie4,000,004,00
132Stow.Klub Sportowy Match Point Ślęzadolnośląskie4,000,004,00
132UKS Akademia Tenisa SetPoint Olsztynwarmińsko-mazurskie4,000,004,00
137MMKT Łęczycałódzkie3,000,003,00
137UKS Trójka Zabrześląskie3,000,003,00
137SKT Smecz Puławylubelskie3,000,003,00
140UKS ST NET Warszawamazowieckie2,000,002,00
140TUKS Smecz Tomaszów Maz.łódzkie2,000,002,00
140MUKS TENIS MAX Kaliszwielkopolskie2,000,002,00
143TUKS Zduńska Wolałódzkie1,000,001,00
144Klub Sportowy MULTISPORT Zabrześląskie0,000,000,00
144Olimpijski Club Tennis and Sportsdolnośląskie0,000,000,00
144Stowarzyszenie Klub Sportowy Sporting Lesznowielkopolskie0,000,000,00
144Fundacja Wschodnia Kielceświętokrzyskie0,000,000,00
144Stowarzyszenie KS SPORT PARK Wrocław śląskie0,000,000,00
144Tennis Club Sp. z o.o. Piekary Śląskieśląskie0,000,000,00
144Smoleckie Towarzystwo Tenisowe "Return" Smolecdolnośląskie0,000,000,00
144Stowarzyszenie Tenisowe GEM im. Z. Kacpury mazowieckie0,000,000,00
144UKT TOPSPIN Wołominmazowieckie0,000,000,00
144Nowotomyski Klub Tenisowy wielkopolskie0,000,000,00
144Sieradzki Klub Tenisowy łódzkie0,000,000,00
144UKT Chemik Puławylubelskie0,000,000,00
144TRIUMPHUS SPORTdolnośląskie0,000,000,00
144Miejskie Towarzystwo Tenisowe Chrzanówmałopolskie0,000,000,00
POLSKI ZWIĄZEK TENISOWY
ul. Konduktorska 4 lok.10
(wejście II, piętro V).
00-775 Warszawa
tel. (48-22) 122 12 00, 122 12 01
fax. (48-22) 122 12 11
e-mail: pzt@pzt.pl
Rachunek opłat statutowych: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
17 1600 1374 0003 0057 6053 3150
Rachunek Kolegium Sędziów: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
87 1600 1374 0003 0057 6053 3151
Dane do faktur:
Polski Związek Tenisowy
ul. Konduktorska 4 lok.10
00-775 Warszawa
NIP: 526-21-70-384
Copyright Polski Związek Tenisowy.
All rights reserved
projekt i wykonianie e-ARES Sp. z o.o.
Proszę czekać