Login to indywidualny identyfikator każdego użytkownika składający się z 10 znaków: 3 liter będących początkiem nazwiska bez polskich znaków oraz 7 cyfr np: dla Jana Kowalskiego login może mieć formę KOW1409871.

Jeżeli nie pamiętasz swojego loginu lub go do tej pory nie otrzymałeś to skorzystaj z funkcji nie znam swojego loginu.

Jeżeli jesteś lub chcesz zostać nowym członkiem PZT i nigdy do tej pory nie korzystałeś z systemów PZT to skorzystaj z opcji rejestracja online. Rejestracja online pozwala złożyć wniosek o przydzielenie dostępu do portalu PZT.

UWAGA. Maile z loginem bądź hasłem mogą „wpadać” do SPAMU. Jeżeli email z loginem nie dociera w ciągu kilku minut to sprawdź folder spam w swoim kliencie pocztowym.
Hasło w połączeniu z loginem pozwala uzyskać dostęp do portalu.

Jeżeli nie pamiętasz swojego hasła lub go do tej pory nie otrzymałeś to skorzystaj z funkcji przypomnij hasło

Jeżeli jesteś lub chcesz zostać nowym członkiem PZT i nigdy do tej pory nie korzystałeś z systemów PZT to skorzystaj z opcji rejestracja online. Rejestracja online pozwala złożyć wniosek o przydzielenie dostępu do portalu PZT.

Po pierwszym logowaniu zalecamy zmienić hasło.

UWAGA. Maile z loginem bądź hasłem mogą „wpadać” do SPAMU. Jeżeli email z hasłem nie dociera w ciągu kilku minut to sprawdź folder spam w swoim kliencie pocztowym.
Dokument uprawniający do gry w Mistrzostwach Polski taki jak:

- Karta Polaka;

- Karta stałego pobytu w Polsce przez okres minimum 36 kolejnych miesięcy;

  • trener PRO - szkoleniowiec o najwyższych kwalifikacjach przygotowany do pracy na wszystkich poziomach zaawansowania, także z zawodnikami profesjonalnymi
  • trener - szkoleniowiec przygotowany do pracy z początkującymi, zaawansowanymi oraz wyczynowymi tenisistami
  • coach - były lub aktualny zawodnik z dużym doświadczeniem na arenie międzynarodowej
  • instruktor - przygotowany do pracy z początkującymi tenisistami - dziećmi, młodzieżą i dorosłymi
  • animator - przygotowany do pracy z początkującymi dziećmi w wieku od 5 do 10 lat
  • sparingpartner - były lub aktualny zawodnik z dużym doświadczeniem na arenie krajowej
  • asystent - przygotowany
  • licencja złota (Mistrza) - minimum 10 lat doświadczenia i wybitne osiągnięcia szkoleniowe
  • licencja srebrna (Eksperta) - minimum 5 lat doświadczenia i znaczące osiągnięcia szkoleniowe
  • licencja brązowa - minimum 2 lata doświadczenia i pierwsze osiągnięcia szkoleniowe
  • licencja podstawowa - szkoleniowiec posiada specjalistyczne wykształcenie
Proszę czekać
Znajdujesz się: Klasyfikacje > Ranking SiA

Ranking SiA

Płeć Gra Kategoria
Województwo Branża Ranking na
LISTA KLASYFIKACYJNA NR 10/2026 Seniorzy i Amatorzy
Mężczyźni, gra pojedyncza, Open
Obowiązuje od 2026-10-08 do 2026-11-04
 
L.P.Nazwisko, imięLoginRok ur.ITFSuma 10I.T.WTN
1Lutkowski WojciechLUT140610519921289.00109,59
2Wrzesień LeszekWRZ140371119841282.001913,14
3Sioda PrzemysławSIO14280272002855.00610,98
4Paszkowski HubertPAS14050191987796.001012,36
5Kosicki JakubKOS14034031994651.007-
6Kozica PawełKOZ14016141996630.00410,61
7Raupuk MaksymilianRAU14014121998614.00611,31
8Ziętkowski KacperZIE20428612004596.001215,41
9Mierzwa AntoniMIE14012762003582.00912,52
10Maroszek BartłomiejMAR14078161997475.00310,57
11Kossakowski KajetanKOS14058482003471.00815,29
12Dzikiewicz PawełDZI14033751988446.00613,17
13Mrachkovskyi MykhailoMRA25745202006445.00614,26
14Gniazdowski FranciszekGNI14035942002416.00715,52
15Dyrda MichałDYR17368061991402.00613,34
16Krywiak MarcinKRY14037891974395.00414,53
17Lipka PawełLIP20452371985362.00612,70
18Koczorowski GabrielKOC14059451997333.001016,48
19ŁOSIEWICZ GABRIELLOS14092512004300.00214,69
20Wdowiak TomaszWDO14265472004297.00616,63
21Nogawka WiktorNOG14085482001295.00417,54
22Wysocki MaciejWYS21644011990288.501116,05
23Pokrzywnicki MarcinPOK14041541990288.00516,47
24Jajko AlanJAJ16334722006285.00817,74
25Savvides WiktorSAV20460641991283.00515,29
26Godek PawełGOD14028482000281.00313,64
27Hlubiński RadosławHLU15299911983271.00916,06
28Krzysztyński JózefKRZ14073531972271.00418,40
29Marosz KarolMAR16330142001259.00417,73
30Kwiatek MaciejKWI14053741992248.00615,15
31Arndt PhilippARN25773941995240.00213,55
32Rybiński GrzegorzRYB19380892004240.00723,44
33Szyca IgnacySZY14083481995225.0029,08
34Kucharski Grzegorz KUC25741951997224.00623,67
35Radoń JulianRAD14030972001221.00412,92
36Zieliński MateuszZIE14012112003215.00314,05
37Jasieński MaciejJAS14019881993214.50515,42
38Antosiak TomaszANT21639051979210.00418,84
39Zapotoczny DawidZAP25751052002206.00318,29
40Paszek BartoszPAS16344162004200.00621,16
41Bogdanski MichałBOG14016462002197.00414,67
42Machocki Szymon MAC16335792006188.00218,79
43Wrona JakubWRO14288641990185.00518,22
44Bernat KarolBER17361292007167.00319,85
45Gosik MariuszGOS14083591973161.00314,74
46Dzikiewicz PiotrDZI14083761982160.00212,69
47Dziedzicki TomaszDZI14284091982157.00419,50
48Skała BartoszSKA20422472002147.00416,19
49Marszałek BartoszMAR19380612003146.00921,18
50Kubicz WiktorKUB14080301999143.00214,72
51Markiewicz KonradMAR14039681997143.00218,89
52Paszek JakubPAS14281142000142.00319,91
53Moryń KacperMOR23692531996136.00219,69
54Krekora MaciejKRE14061691995131.00623,37
55Musiorski TomaszMUS14062091963130.00223,42
56Frąckowiak HubertFRA15298442001127.00321,92
57Augustyn DominikAUG14081141997126.00318,22
58Czernialis PawełCZE19397942000124.00318,75
59Szczotka GrzegorzSZC14066011976110.00217,95
60Bieniasz MarcinBIE14072791983105.00115,59
60Krueger GrzegorzKRU26799871970105.001-
62Kozielski JakubKOZ24722041979102.50625,79
63Głowacz MichałGLO1428178199199.00217,23
64Pierzchała JakubPIE1404214200294.00317,18
65Łuczakowski JakubLUC2470666198593.00419,97
66Kosarewicz AlbertKOS2368630199792.00220,74
66Miraszewski BartoszMIR2680186198392.002-
68Wajdemajer JanWAJ1403148200291.00213,46
69Pielka AdamPIE2158303197491.00220,98
70Górnicki ŁukaszGOR2575428199590.00120,30
71Myshkevich AleksMYS2368667199390.00115,22
72Kruszelnicki SebastianKRU1413853197790.00219,73
73Kopycki KamilKOP2041901198787.00314,70
74Wawrzynkiewicz AdamWAW2267528199685.00321,11
75Łaguna PiotrLAG1633137199082.00316,31
76Vu Long KacperVUX1402277200181.00215,58
76Zychowicz AndrzejZYC1426635200081.00212,66
78Roszak JakubROS2576979200081.00219,46
79Dyrda AdamDYR1406351198777.00121,55
80Sulewski TomekSUL1402981199975.00220,09
81Jasiński MiłoszJAS2678067199172.00322,68
82Dębiński KamilDEB1634458199071.00221,76
83Daszczuk IgorDAS1532368200370.00115,25
83Hołowiński MarcinHOL1940228199270.00115,29
85Stochaj MarekSTO1423584197070.00122,07
86Lewandowski DanielLEW1416404198963.00417,83
87Szot PiotrSZO1939899200463.00325,70
88Zawadka KarolZAW1405013199362.00317,81
89Przybylski WiktorPRZ1632907199861.00214,67
90Piotrowski ŁukaszPIO1407396198061.00220,52
91Lesikowski MarekLES1402636199561.00222,78
92Kaliszewski PawełKAL1404025200160.00111,32
93Paliński RafałPAL1406389198360.00115,88
93Szewc KrzysztofSZE1938689200660.00120,25
93Wicha PiotrWIC1407947199460.00114,61
96Andrzejewski MichałAND1423479198560.00217,67
97Kołakowski RadosławKOL1401144197660.00120,90
97Wysocki RobertWYS1427686199260.00124,10
97Brózda Mateusz BRO2266548198660.00121,08
100Prodziewicz Paweł PRO2264808198159.00321,58
101Nowik NikodemNOW1408210200353.00115,80
102Wawrzyniak JakubWAW1837979200253.00217,41
103Podsiadło MichałPOD1407777200153.00119,39
104Zajączkowski JakubZAJ2678462199152.50422,81
105Skarżyński IgnacySKA1410171200450.00520,89
106Niedźwiedź MaciejNIE1633980199149.00420,34
107Parchomiuk HubertPAR1402815199647.00216,64
108Marszałek JakubMAR2470678200847.00225,63
109Gała MichałGAL2471966200446.00116,35
110Siek PatrykSIE2368429200046.00123,87
111Spandel AdamSPA2678465197946.00223,49
111Piegdoń MarcinPIE1402166198146.00217,67
113Kerner AdamKER2267711197044.00423,84
114Dyna StanisławDYN1939725200343.00419,38
115Hordiienko YaroslavYYY2576241200642.00321,11
116Rosa JanROS1403584199941.00222,32
117Chałko PawełCHA2149305199041.00219,98
118Szozda MarcinSZO2574684198141.00221,91
118Tor MichałTOR1428928197941.00219,61
120Podleśny MichałPOD1403657198240.00116,92
120Safuryn PawełSAF1401938199340.0019,46
120Ignacik GabrielIGN2264890199740.00119,36
120Pałus TomaszPAL1407468199640.001-
120Kosiński PatrykKOS1405756200040.00114,36
125Wiśniewski PiotrWIS1402840200240.00117,38
125Gajdamowicz AndrzejGAJ2266073197840.00122,03
125Ilaszczuk MateuszILA2472332199440.00124,41
125Kosowski WiktorKOS1426535200440.00114,87
125Morawski AndrzejMOR1403429199040.00116,13
125Załuski JakubZAL1401994199440.00120,90
125Smoderek MariuszSMO2576499198540.00123,52
132Kusio KarolKUS1736829198140.00117,87
132Osicki DariuszOSI1837660196640.00122,51
132Kwiatkowski MarcinKWI2678669199840.00122,75
132Szamatuła KarolSZA1837603199640.00119,65
132Świtała MichalSWI1405808198640.00122,03
132Lisowski KarolLIS1418666199540.00119,27
132Guzik BartłomiejGUZ1403986199040.00120,01
139Matras GrzegorzMAT1838470197440.00117,66
140Stręk WojciechSTR2473515199739.00523,86
141Jędrejek MichałJED2266629199438.00427,75
142Nowak DawidNOW1940727200937.50325,82
143Boczkowski DawidBOC1530143200437.00322,66
144Lipa Michał LIP2153540198937.00319,55
145Murach BartoszMUR1735760199936.00219,88
146Chytła PawełCHY1736396198636.00220,37
147Muc JanMUC1735573200536.00219,81
148Śmietanka MariuszSMI1939261197335.50127,58
149Luto HubertLUT2266722200235.00520,82
150Kołakowski Daniel KOL2576445198235.00122,93
150Troszkiewicz KacperTRO2680116198735.001-
152Wargin MichałWAR1736395199235.00121,16
152Mularczyk KacperMUL1402212199135.00111,42
152Baszak JakubBAS2680037199035.001-
155Cisłak KacperCIS1635451200833.00326,63
156Bieniek MateuszBIE2576259200333.00222,81
157Timler WojciechTIM2369397199833.00321,32
158Nogawka ArkadiuszNOG1413293197433.00322,24
159Vittek AdrianVIT2472405200532.00215,92
160Czeremański ŁukaszCZE2576930198332.00124,30
161Miłoś Maksymilian MIL2575554199932.00219,83
162Tarapacki PiotrTAR1530257197232.00321,91
163Głowacki DamianGLO2680545201031.001-
163Nowosad JarosławNOW1401534197731.00119,28
163Galik RafałGAL1423467198031.00121,56
163Łysikowski PawełLYS2158187196531.00122,30
163Bachta MarcinBAC2679371198831.00124,09
168Ginter FilipGIN2150351200729.00320,80
169Krzanowski AntoniKRZ1736665200729.00324,02
170Maziarz PawełMAZ1530973197328.00221,17
171Bikowski KarolBIK1736788198727.00123,73
172Gorczyca FilipGOR1408782200727.00121,11
173Karwański KrzysztofKAR1406171197427.00118,98
174Jędrzejowski BolesławJED1429205199427.00222,86
175Modelski PiotrMOD2368266199621.00118,95
175Jędrzejewski MichałJED2267491197021.00118,12
177Pietrzak PiotrPIE267822319847.00224,44
178Mazur SławomirMAZ183784019656.00225,39
179Wieczorek MaciejWIE193974619785.001-
180Rybiński BogusławRYB173566519685.00328,48
181Staroń ArkadiuszSTA216087019975.00525,52
182Orlikowski MariuszORL204186819913.00322,62
183Leń MariuszLEN267976919853.00325,59
184Kochański MaurycyKOC247161319762.00216,95
184Drogosz RafałDRO183772619872.00217,71
186Tabor PawelTAB247245019772.00229,10
186Cotter-Szymik FilipCOT257412519852.00219,68
188Mazurkiewicz Piotr MAZ141813319902.00123,18
188Matyczak MateuszMAT226668619972.00117,33
188Grzywocz JerzyGRZ183804619632.00123,98
188Haczek WojciechHAC257796019732.00125,80
192Pazdrak PawełPAZ267981519952.00224,78
192Pietrzak JędrzejPIE216319719952.00220,79
192Kula BartłomiejKUL257445220012.00222,50
195Wierzgacz Stanisław WIE204108519852.00322,95
196Winiarski WłodzimierzWIN142841019742.00223,13
197Grodecki JakubGRO140638619981.00122,74
197Malendowicz PawełMAL193969619981.00118,77
197Sołtyka Tomasz SOL140145419931.001-
197Weber MichałWEB140852220011.00120,32
197Tokarz JakubTOK140155119931.00119,63
197Harbatsevich TsimurYYY142884020041.001-
197Strzępka RobertSTR268030119911.001-
197Kania MaciejKAN142660719921.00119,18
205Nawara Marcel NAW142664620041.00117,32
205Kochański MarekKOC152996919991.00124,22
205Drąg MikołajDRA140422919971.00122,48
205Turzański PawełTUR142684819881.00114,64
205Romanowski IgorROM268010219951.001-
205Wyrębkiewicz KarolWYR140281420001.00118,16
205Nieroda JarekNIE183836719881.00122,67
205Kuklewski JakubKUK140691320021.00123,30
205Marszałek RobertMAR247190919781.00118,13
205Pawlicki MarcinPAW236821919881.00118,47
205Długi KrzysztofDLU236884719801.00119,59
205Orłowski PiotrORL216301719841.00120,83
205Mazurek JakubMAZ140317519981.00115,24
205Romanowski ArturROM140116819871.00112,26
205Dańczak JakubDAN204106520001.00115,60
205Wronka KacperWRO140514620011.00118,94
205Kwinta MateuszKWI142735019891.00118,60
205Stokowski PatrykSTO140580020031.00113,03
205Gąsior OskarGAS140282819951.00117,32
205Zalewski MateuszZAL247233419921.00125,01
205Skuratko BartoszSKU140711220031.00115,72
205Głowacz ArturGLO183839919741.00120,27
205Szendryk MarcinSZE183797819941.00116,90
205Markuszewski MaksymilianMAR268020119931.001-
205Ignaczewski KajetanIGN153054620051.00121,86
205Szyłak MateuszSZY236925019971.00118,65
205Bać MichałBAC140660619921.00118,95
205Paczkowski JakubPAC236900919991.001-
205Osak AdrianOSA183765919921.00117,82
205Mikulski Łukasz SylwesterMIK226478219911.00122,02
205Romanowski TymoteuszROM140326720021.00124,66
205Pietrzak SebastianPIE257469919931.00116,40
205Faryniarz JakubFAR140595719951.00116,35
205Kieryk MateuszKIE216427019901.00119,35
205Bazak Radosław BAZ268019719941.001-
205Rojek EdwinROJ267976619921.001-
241Kałdoński BartoszKAL204243719891.00127,27
241Grzesikowski PawełGRZ267985119971.00123,23
241Kucharski MichałKUC267807319931.00124,53
241Budzicki DariuszBUD257480719861.00120,34
241Bieganowski JakubBIE268041519911.001-
241Chmielewski MarekCHM140455919581.00124,82
241Kowalczuk Paweł KOW140442519931.00124,41
241Drożdż JerzyDRO257634419991.00125,03
241Boćkowski JakubBOC140445119941.001-
241Gościmski PiotrGOS237031619831.00126,18
241Łapuć MichałLAP267828219901.00123,95
241Węglowski JacekWEG194063919671.00128,98
241Kilijanczyk BartoszKIL268018419971.001-
241Śliwka PrzemysławSLI257545620001.00124,17
241Duszowicz PawełDUS183800820001.00124,73
241Kotulski MaksymilianKOT204121220081.00128,55
241Waldon MichałWAL226465019951.00124,59
241Mazurek MaciejMAZ268018019971.001-
259Bandurowski AndrzejBAN152977519541.00330,55
POLSKI ZWIĄZEK TENISOWY
ul. Konduktorska 4 lok.19/U
(wejście I, parter).
00-775 Warszawa
tel. (48-22) 122 12 00, 122 12 01
fax. (48-22) 122 12 11
e-mail: pzt@pzt.pl
Rachunek opłat statutowych: Bank Pekao S.A.
20 1240 1037 1111 0011 1172 8672
Rachunek Kolegium Sędziów: Bank Pekao S.A.
61 1240 1037 1111 0011 1172 8904
Dane do faktur:
Polski Związek Tenisowy
ul. Konduktorska 4 lok.19/U
00-775 Warszawa
NIP: 526-21-70-384
Copyright Polski Związek Tenisowy.
All rights reserved
projekt i wykonanie e-ARES Sp. z o.o.
Proszę czekać